Egyiptom istenei

Gods of Egypt

2024.02.01 Piczil Zsolt

Nap, amikor Alex Proyas megállt

Jó a film, mégis olyan vágási és logikai hibák vannak benne, hogy csak na. Gerard Butler úgy üti mellbe a katonát, hogy ökle 10 cm-el előtte lefékez. A mocsárban járva a 3 m magas istennőnek ugyanúgy csak a lábszáráig ér a víz, mint a mellette haladó 180 cm magas tolvajnak. Mégis jó a film annak ellenére, milyen botrány volt körülötte, hogy nem egyiptomi származású színészek játszottak benne. Szerencsére azóta kaptunk Bridzsertón családot, meg olyan TÖRTÉNELMI sorozatot, ahol skót királynőt mulat játszik el.

2017.04.10 indingo

A film látványa, maga az egyiptomi hangulat nagyon tetszett. A transzformersre hajazó istenek picit sokak voltak nekem. A történet nem volt újszerű, de meg lehetett nézni.

2016.08.26 dulkap

Közel sem annyira rossz, mint az előzetes kritikák és vélemények sejtették. A világot nem váltja meg és valóban gyakran kilóg a CGI-lóláb, de ettől teljesen rendben a film. Látványos, pörgős és cseppet sem unalmas. Azért történelem órára ne ebből a f... Több

2017.12.10 Deku

Szerintem simán az egyik legjobb amit megnéztem ajánlásra. Párbeszéde kifejezetten üde volt. Könnyen ajánlós fajta lett a film. Nekem teljes kikapcsolódást biztosított.

2016.05.27 Bogi87

Az egyiptom istenei című film a maga módján szórakoztatott és kikapcsolt 2 órán át.

2022.08.31 JRD

Ne várjunk nagy mitológiai eseményeket, történeteket. Érdemes megnézni, hiszen pörgős és látványban sem utolsó. De kinek milyen az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2016.11.27 HercegPeter

Nekem tetszett. Alapjáraton szeretem az ilyen filmeket és ennél még a látvány is rendben volt. Nem a legjobb a műfajában, de megállja a helyét. Nálam Geoffrey Rush egyébként is mindig pluszpont egy filmnél.

2016.06.29 Orosz István Nézhetetlen

Ez borzalmas ez a film. Történetben látványban, hangulatban nagyon szegény. Előzetes alapján sokkal jobbra, számítottam moziban akartam megnézni de örülök hogy nem dobtam ki ezért egy jegynek az árát!

2021.02.05 Eastern79

Unalmas istenek

Az első dolog, ami eszembe jutott, hogy Egyiptom istenei vajon mi a bánatos istennyiláért fehér bőrű európai karakterek? Ettől függetlenül is az Egyiptom istenei egy végletekig sablonos, unalmas és felesleges film. "Láttuk már" kategória, és abból sem a legjobb.

2018.02.28 Diesel

Gerard Butler egy teljesen új arcát láthattuk ebben a filmben. Az összes szereplő játéka nagyon tetszett. Ezt az egyiptomi látványvilágot szerintem nagyon jól eltalálták. A történet is jó volt. A jó és a rossz küzdelme. Színvonalas végig élvezhető ki... Több

2016.04.14 Szilonka

Teljesen rendben volt a film, nekem kifejezetten tetszett. Érdekes volt a története és a megvalósítás is mutatós lett. Az egyiptomi mitológia kedvelői imádni fogják a filmet. Ajánlós!

2019.09.30 Ms. Akárki

Szörnyen unalmas volt és kiszámítható, pedig az előzetes alapján sokkal jobbra számítottam. Egyedül Gerard Butler játéka volt benne a pozitívum, de a végére már őt is elnyomták a gagyi CGI-vel. Max egyszer nézős így sajnos.

2018.08.30 Norbert93

Egyiptomi film hófehér színészekkel. Hitelesség nuku. Már amennyire lehetett volna hiteles a film. Lehetett volna jó mozi is belőle, de nem teljesen sikerült.

2018.12.07 harnas1207

Voltak erősebb pillanatai is, de végül mégiscsak belesüppedt az ócska látványfilmek kliséibe. Az volt az érzésem, hogy sok más filmből lopkodták össze apránként. A halandó srác egész egyszerűen az idegeimre ment.