Vélemények: Egyiptom istenei (2016)

JRD   2022. 08. 31.

Ne várjunk nagy mitológiai eseményeket, történeteket. Érdemes megnézni, hiszen pörgős és látványban sem utolsó. De kinek milyen az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

indingo   2017. 04. 10.

A film látványa, maga az egyiptomi hangulat nagyon tetszett. A transzformersre hajazó istenek picit sokak voltak nekem. A történet nem volt újszerű, de meg lehetett nézni.

Deku   2017. 12. 10.

Szerintem simán az egyik legjobb amit megnéztem ajánlásra. Párbeszéde kifejezetten üde volt. Könnyen ajánlós fajta lett a film. Nekem teljes kikapcsolódást biztosított.

dulkap   2016. 08. 26.

Közel sem annyira rossz, mint az előzetes kritikák és vélemények sejtették. A világot nem váltja meg és valóban gyakran kilóg a CGI-lóláb, de ettől teljesen rendben a film. Látványos, pörgős és cseppet sem unalmas. Azért történelem órára ne ebből a f... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Az egyiptom istenei című film a maga módján szórakoztatott és kikapcsolt 2 órán át.

HercegPeter   2016. 11. 27.

Nekem tetszett. Alapjáraton szeretem az ilyen filmeket és ennél még a látvány is rendben volt. Nem a legjobb a műfajában, de megállja a helyét. Nálam Geoffrey Rush egyébként is mindig pluszpont egy filmnél.

Orosz István Nézhetetlen  2016. 06. 29.

Ez borzalmas ez a film. Történetben látványban, hangulatban nagyon szegény. Előzetes alapján sokkal jobbra, számítottam moziban akartam megnézni de örülök hogy nem dobtam ki ezért egy jegynek az árát!

Mavil   2016. 06. 09.

Ha valaki nem úgy ül le megnézni az Egyiptom isteneit, hogy élete legjobb filmélményére számít, a végén még egész pozitívan csalódhat is benne. Ahogy tettem azt én is. A történet néha triviális, néha klisés, de egész szerethető.

Eastern79   2021. 02. 05.

Unalmas istenek

Az első dolog, ami eszembe jutott, hogy Egyiptom istenei vajon mi a bánatos istennyiláért fehér bőrű európai karakterek? Ettől függetlenül is az Egyiptom istenei egy végletekig sablonos, unalmas és felesleges film. "Láttuk már" kategória, és abból sem a legjobb.

Diesel   2018. 02. 28.

Gerard Butler egy teljesen új arcát láthattuk ebben a filmben. Az összes szereplő játéka nagyon tetszett. Ezt az egyiptomi látványvilágot szerintem nagyon jól eltalálták. A történet is jó volt. A jó és a rossz küzdelme. Színvonalas végig élvezhető ki... több»

Szilonka   2016. 04. 14.

Teljesen rendben volt a film, nekem kifejezetten tetszett. Érdekes volt a története és a megvalósítás is mutatós lett. Az egyiptomi mitológia kedvelői imádni fogják a filmet. Ajánlós!

Ms. Akárki   2019. 09. 30.

Szörnyen unalmas volt és kiszámítható, pedig az előzetes alapján sokkal jobbra számítottam. Egyedül Gerard Butler játéka volt benne a pozitívum, de a végére már őt is elnyomták a gagyi CGI-vel. Max egyszer nézős így sajnos.

Norbert93   2018. 08. 30.

Egyiptomi film hófehér színészekkel. Hitelesség nuku. Már amennyire lehetett volna hiteles a film. Lehetett volna jó mozi is belőle, de nem teljesen sikerült.

harnas1207   2018. 12. 07.

Voltak erősebb pillanatai is, de végül mégiscsak belesüppedt az ócska látványfilmek kliséibe. Az volt az érzésem, hogy sok más filmből lopkodták össze apránként. A halandó srác egész egyszerűen az idegeimre ment.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Nem lett a kedvencem a film. Nyertem rá egy páros jegyet így megnéztem. A története egy gyenge XX. századi kalandfilm történetét idézte fel bennem. Butler érdekes szerepeket játszik mostanában.

TomÁcs   2016. 05. 08.

Teljesen korrekt a film. Van egy története, amely kellően izgalmas és látványos. Az istenek is karakterek, nekem tetszett.

VvV   2016. 05. 17.

Szerintem jó volt a film. Picit történeti, megspékelve a 21. századi effektekkel. Nekem a története is tetszett.

Norbi   2018. 07. 10.

A film látványvilága miatt már megéri megnézni, helyenként lenyűgöző elemeket tartalmaz. Jó, izgalmas egyiptom isteneiről i szóló történet, nagyon magával ragadóra sikerült.Csak ajánlani tudom.

MMcFly2015   2016. 02. 25.

Visszataszítóan gyenge film. Az A kategóriás színészektől nem gondoltam volna hogy ilyen pocsék filmet kapok. Úgy gondoltam, ha az előzetes alapján nem is fogott meg, de a látvány miatt érdemes rá moziba beülni. Tévedtem, de még mekkorát. A viccesnek... több»

Lonka   2017. 07. 26.

Jó nem ebből a gyerek megtanulni az egyiptomi kultúrát, de látványban voltak szemkápráztató jelenetek,a mik széles vásznon nagyon jól mutattak. Történetben kicsit Indiana Jones gyengébb kiadásban.

Greeta   2016. 09. 26.

Látványos film, persze ki lehet találni a végét, de egyszer meg lehet nézni.

Timcsi   2016. 06. 19.

Látványos és szórakoztató film. Nem kell túlgondolni a történteket, nem kell törnie az embernek az eszét, hogy akkor mi is történt.

petraszab   2019. 05. 07.

az egyiptomi kultúrát kicsit megfertőzte a 21. század fejlettsége. A film inkább a látványra ment. A karakterek és párbeszédek kicsit unalmasak.

felicity   2017. 08. 13.

Hú! Ez a film egyszerűen fantasztikus. Gyönyörű tájak, és jó karakterek vannak benne. A történet is nagyon jó. Csak ajánlani tudom. Nekem nagyon tetszett. :)

TribeBubu   2016. 02. 28.

Tipikus látványfilm. Kiszámítható, elcsépelt történet, maximális látvány. A színészek amúgy jók voltak és szép a rendezés is szép lett. A zene egész pofás volt. De sajnos nekem ez kevés az igazán jó szórakozáshoz. De ha éppen ez megy egy fárasztó nap után a tévében, lazításnak nem rossz.

VFTS   2016. 07. 26.

Az előzetes alapján az már egyértelmű volt, hogy a történettől nem kell sokat várni, nem is azért néztem meg. A filmről a legjobb, amit el lehet mondani, hogy látványos. Tipikus popcorn film.

Annuska   2016. 04. 04.

Egész jó kis film. Nekem végig lekötötte a figyelmemet, jól pörögtek az események és a történet is teljesen rendben volt. Sokkal sablonosabbra számítottam. Nem egy korszakalkotó alkotás, de egyszer meg lehet nézni!

hell.l   2016. 05. 07.

Ez a film csalódás számomra. Amilyen jók voltak az előzetesei, annyira gyatra lett maga a film. Egyszerűen nem értem, hogy a filmkészítők mit akartak ezzel a filmmel. A látványvilág is nagyon primitív lett, nem ajánlom senkinek.

HanGa   2016. 04. 27.

Azt kaptam a filmtől amit ígér. Látványos volt, grandiózus, kiváló akció jelenetekkel megtűzdelt és a története is végig lekötötte a figyelmemet. A szereplők is hozták a várhatót.

Timike   2016. 08. 20.

Látványos egyiptomi múvi. Nekem tetszett a története, párszor nézhető.