Egyiptom istenei

Gods of Egypt

2023.08.19 Ergit

Látványos, egyedi történettel, alakokkal. Ez is visszarepít Egyiptom hőskorába. Mennyivel többet tanulhatnánk olyan filmek által, amik a mitológiákat látványosan, mégis hűen mutatnák be!

2016.05.07 hell.l

Ez a film csalódás számomra. Amilyen jók voltak az előzetesei, annyira gyatra lett maga a film. Egyszerűen nem értem, hogy a filmkészítők mit akartak ezzel a filmmel. A látványvilág is nagyon primitív lett, nem ajánlom senkinek.

2016.04.27 HanGa

Azt kaptam a filmtől amit ígér. Látványos volt, grandiózus, kiváló akció jelenetekkel megtűzdelt és a története is végig lekötötte a figyelmemet. A szereplők is hozták a várhatót.

2016.08.20 Timike

Látványos egyiptomi múvi. Nekem tetszett a története, párszor nézhető.

2016.06.29 trixxy

Sokan lehúzzák a filmet, de szerintem egyszer simán nézhető. Nem mondom, hogy dvd-n, vagy bármilyen formában a kedvenceim között fogom őrizgetni, de annyira nem szörnyű, mint amire a hozzászólások alapján számítottam. Aki szereti ezt a műfajt, annak megéri ezt a két órát rászánni:)

2016.04.21 szoljhozzam

Nem egy korszakalkotó film ,de bármikor újranézném! Az egyiptomi kultúra gyönyörű és a film története is egész jó, bár az átalakuló transzformerszes istenek picit sok voltak nekem.

2017.07.31 czigler.nora

Szerintem szörnyű, erőltetett és unalmas volt ez a film. Nagyon gagyi számítógépes effektek jellemezték, és a színészi játéktól sem voltam elpüffenve.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Izgalmas történelmi film volt mesés elemekkel. Az istenek ábrázolása kifejezetten tetszett, az hogy sokkal nagyobban voltak, mint a halandók azt nagyon jól megcsinálták. Az arany vér, a lényekké való átalakulás igényesen volt megcsinálva. A történet is végig izgalmas, kalandokkal teli.

2016.08.08 Evcsi95

Már az elejétől kezdve elbűvölt és magával ragadott. Imádom az ilyen mitológiai filmeket. Remélem lesz folytatása.

2016.09.01 AlBundy

Nyugodtan oda lehetne írni a műfajhoz hogy animáció, mert a film 90%-a nem valódi. Legtöbbször még a szobák is animálva vannak, pedig nehezen hiszem hogy ne telt volna a költségvetésből pár jó díszletre. Ettől függetlenül egy nézhető filmről van szó,... Több

2016.04.18 kissjanos21

Nekem egyáltalán nem tetszett ez a film, untam, teljesen kiszámítható volt, egy lerágott csont. Kár érte, a színészek miatt egy gyenge 3.

2016.04.20 gazsika1978

Nekem valahogy nem nagyon tetszett ez a film, teljesen kiszámítható volt, egy cseppet sem izgultam. Egyszer megnéztem de semmi maradandót nem hagyott bennem.

2016.10.08 Hablaty

Egyiptomi mese a 21. században. Nekem tetszett a film, remek volt a látványa és a történ sem volt egysíkú.

2016.11.25 Ercsi

Meglehetősen jó alapsztorija van a filmnek, bőven volt benne potanciál és szerintem egész korrekt módon ki is használták ezt a készítők. 3D-ben különösen látványos darab volt.