Egyiptom istenei

Gods of Egypt

2016.11.03 Tibor1114

Első hallás után nem nagyon volt kedvem megnézni de a valóság közel sem olyan rossz. Miután megnéztem fordult a kocka. Nagyon tetszett.Vicces Akciódús nagyon jó kis mozi.Nem akarok róla sokat elmondani mert meg kell nézni és remélem még sok embernek fog meglepetést okozni.

2016.06.30 veress75

A látvány még talán elment, de a történet nulla, és ezeknek a színészeknek az alakítása messze állt a profizmustól sajnos. Aki szereti a mítoszokat, isteneket, adhat egy próbát, de nem biztos hogy élvezni fogja végig.

2017.10.01 Bibabac

A színészi gárdát elnézve sokkal jobbra számítottam. A történet lapos, a karakterek elég unalmasak. A látvány visz nagyjából mindent, de az nem elég ahhoz, hogy élvezetessé tegye a filmet. Nézhető kategória számomra.

2016.12.07 Szorcsik

Nem gondoltam volna, mielőtt megnlztem, hogy ezt írom majd, de egész kellemes meglepetés volt számomra az Egyiptom istenei. Előzetes alapján nem sok jót reméltem, de egész jó volt a sztorija és a látvány sem volt utolsó.

2016.11.02 kicsimano

Tipikusan az a film, amit otthon soha nem néznék meg, vagy ha mégis, akkor kikapcsolnám, vagy csak háttérzajként alkalmaznám. Viszont moziban, ráadásul 3D-ben teljesen jó volt és igazából nem is rossz film.

2016.07.29 Homer Nézhetetlen

Ennél gyengébb és ultragagyibb filmet is régen láttam sajnos. Ez nézhetetlen volt. Még a zene és a színészek sem tudták felsegíteni a sárból ezt a filmet sajnos. Pedig annyira nyomta volna a stúdió. Kicsit inkább törődniük kellett volna ténylegesen a filmmel.

2017.02.08 Ancsus

Annak ellenére, hogy a történet óriási fikció, egészen (és meglepően) jó film lett belőle. Mondjuk én úgy ültem le megnézni, hogy biztos voltam benne, hogy nagyon gyenge lesz, ehhez képest ért a meglepetés, hogy mégsem az.

2016.06.27 Pock

Látványos film, de az az igazság hogy tartalmát tekintve jobbra számítottam. Képi világában lenyűgözi az embvert és a színészek alakítása is meggyőző, profi

2016.04.29 ukla

Nekem a film harmat gyenge volt.A szinészek olyanok voltak mintha unalombol játszották volna a szerepüket.Az alap történet jó volt de ahogy azt a filmbe csempészték az valami botrány volt.Összecsapott se eleje se vége.A látvány tényleg szépre sikerül... Több

2017.03.20 Zenta

Ha nem moziban és nem 3D-ben láttam volna, akkor nagy valószínűségel egy csillaggal gyengébb minősítést kapna most tőlem ez a film, de így egészen nézhető olt. Tulajdonképpen nem volt vele baj, egyszer meg lehet nézni.

2017.02.25 Beuszi

Nem mondom, hogy jó film, de nem is rossz. Persze a mozis élmény mindig hozzá tesz egy kicsit a filmhez, úgyhogy nem biztos, hogy ezt írnám, ha nem 3D-ben láttam volna nagy vásznon.

2016.10.24 Manson

Látványos, izgalmas film. Összetett, jól összerakott film, amiben nagyon karakteresek a színészek. Magával ragadó, érdekes történet profi színészekkel.

2017.01.15 holnaputan

nekem nem volt bajom a filmmel, egész szórakoztatóra és látványosra sikeredett, egyszer mindenképp ajánlott megnézni.

2016.12.02 gubimari

Sokkal jobb film, mint amilyenre előzetesen számítottam. A történet is egész jó volt, a látvány sem volt utolsó. Egyszer szerintem simán megnézhető, ha szeretnénk valamivel elütni az időt.