Egyiptom istenei

Gods of Egypt

2016.07.22 Igob1

Hát ez nagy sajnálatomra nagyon gyenge film lett. Pedig a szereplők miatt és a rendező miatt többre is vihette volna ez a film, többet vártam. Egyszerűen szinte mindent ami el lehet rontani megtették. Gerald Butler viszont zseniális volt mint mindig. Egyedül miatta érte meg megnézni.

2016.11.22 csocsicsoda

Szerintem is egy korrekt kis film. A története lehetett volna kevésbé mesés, de a látványa szórakoztató.

2017.03.27 Szinano

Nagyon gyenge és bugyuta filmre számítottam, amiben minden hülyeséget összehordanak a készítők. Az tény, hogy ebben a filmben volt aztán minden, de nem lett olyan vészes, mint hittem. Persze sokat dobott a mozis hangulat és a 3D.

2016.09.17 krazucsi

Az előzetes várakozásaimhoz képest egész jó kis film kerekedett ki belőle. Pörgős volt a cselekmény, nem laposodott el a történet, a film pedig igen látványos volt, így 3D-ben megnézve élmény volt.

2016.02.25 BlaBlaBla

Nagyon látványos, grandiózus film. A történet is eléggé jó, ráadásul több szálon fut. A kigyós jelentet elképesztően tetszett. Egyiptom istenek áttekintésére is kiváló a film, kedvem támadt utána is olvasni kicsit.

2016.08.22 Mliklós29

Teljesen rendben van a film. A története elég kerek és a látvány is kifogástalan.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Kicsit elvesztem a filmben, bénázó istenek, és egy mindent megoldó ember.

2016.02.27 domi1229

Nagyon látványos film, a történet lehetne kicsit jobb is de attól még nagyon tetszett. Az istenek remekül vannak ábrázolva, a kígyós jelenet pedig különösen tetszett. Nagyon gyors tempójú izgalmas film. Gerald Butler karaktere nagyon tetszett, az a n... Több

2016.10.01 Szöszi

Látványos, pörgős remek unaloműző és bár történelmi szempontból nem mindig állja meg a helyét attól még szuper lett! Popcornt ide és már mehet is.

2023.04.11 matyulusz

Nincs mit ragozni, nem egy felejthetetlen film, de jól össze van rakva, azt kapod, amit vársz tőle. Nekem kifejezetten tetszett.

2016.02.25 Titdma

Borzalom, harmat gyenge!

2016.06.19 Mehee

Látványfilm

Az előzetesek után nem vártam semmit a filmtől, és nem is kaptam tőle semmit. Volt persze egy kis hiú reményem, elvégre a rendezőtől láttunk már jó alkotásokat (A holló, Dark City), de végül csak egy látványfilm lett belőle. A casting valahogy nem le... Teljes kritika