Die Hard - Az élet mindig drága

Die Hard with a Vengeance

2024.02.09 Schumy1

Számomra a legjobb rész. Minden klappolt, itt végre visszatértek a gyökerekhez, és meg tudták ugrani.

2018.01.21 mamiéstöti2

Néhány összehasonlításban még az első résznél is jobban sikerült. Három szuper színész és a jól ismert Simon mondja játék.

Nem rossz,és nekem bejön Irons játéka,tökéletes a keletnémet volt hírszerző,most főgonosz szerepére. Willis természetesen koszos,másnapos,és véres. Ami a lényeg,megint megmenti,amit meg kell,megöl,akit meg kell! Ő már csak ilyen!

2015.02.06 Yosihiro

Die Hard sorozat nem a legjobb része szerintem . Az ETALON talán a 2. rész . Ebben a részben kicsit túllőtek a dolgokon és nem sikerült úgy forgatókönyvet írni, hogy ne essenek hibába. Ettől függetlenül nézhető film pár jó beszólással és némi akcióval fűszerezve. Üdv Yosi

2022.07.01 BRANTON

Simon mondja

A második epizódot megnézve, csalódottan keltem fel a fotelemből. Hiszen nem volt túl sok pozitívuma, csupán egy újramelegített első rész volt. A harmadik részre visszatért az első részt rendező John McTiernan, akivel ismételten nagyon jól jártunk. ... Teljes kritika

2019.04.17 Thibo84

Nagy váltás az előző részekhez képest, hisz amíg az előző kettőben egy adott helyre fókuszál a történet, addig itt egy város utcáit kell átszelni keresztül-kasul. De a két főszereplő jól összecsiszolódik már a kezdetektől fogva, és ez üdítően hat a f... Több

2017.07.11 Deku

Én úgy vagyok ezzel, hogy mindegyik része értékes és szórakoztató. Még mindig pörög és ütős párbeszédekkel van tarkítva. Ami nagyon lényeges, hogy nem mentes a humortól.

2019.05.30 MP170506

Véleményem szerint ez lehet a leggyengébb rész, túlságosan elmentek a robbantgatás felé, ami nem illik a filmhez. Nekem Samuel L. Jackson annyira nem jött be, elég lett volna az is, ha McClane egydül akciózik. Bruce Willis itt remekül játszik, nagyon jó a szövege és Jeremy Irons is jót alakít.

2021.05.01 stewie_griffin_2005

Szerintem ez a legjobb rész (a legutóbbi kettőt még nem láttam), Samuel L. Jackson és Bruce Willis jó páros, sok poén van a filmben, és nekem jobban bejön ez a nappali városi dolog, mint az első kettőben a sötét, karácsonyi hangulat. 9/10

2019.05.15 Di Canio

Ezzel a résszel megint nagyot alkottak, mozgalmas akciófilm jó történettel.

2019.01.28 Bizsu82

Igazi klasszikus. Szuper akciófilm profi és karakteres színészi alakítással. Bruce Willis az egyik kedvenc színészem és ebben a filmben sem okozott csalódást.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A legjobb Die Hard. Jeremy Irons a tökéletes okos, bűnöző, kár hogy csak a film 3/4-eig írták meg rendesen a szerepet és a végén már kapkodás van és pont annyira balfék, mint amennyire eleinte zseniális. A film fordulatos, ötletes és persze mindig a jó győz, azok után is, hogy mar épp csak egy kis ereje van.

2017.05.29 Zoer8993

Az összes Die Hard filmet érdemes megnézni legalább egyszer mert mindegyiket meglehet kedvelni valamiért. Leginkább jellemző ezekre a filmekre, hogy pörgős és akciódús, megfűszerezve némi humorral.

2015.11.02 Sodanth

Simon mondja...

Ha nem látom itt az érdekességek között el sem hiszem, hogy eredetileg ez lett volna a címe és a Halálos fegyver folytatásának szánták. Pedig a Die Hard filmek közül talán ez lett a legizgalmasabb és a legszórakoztatóbb. Az első alap, a kultmozi, a m... Teljes kritika