Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

A film eléggé jellemtelenre sikeredett. Izgalmas volt, ötletes, néhol szórakoztató, de nem érzem azt, hogy egy jó filmet láttam. A szereposztás elég lapos volt.

VFTS   2016. 08. 02.

Az alap ötlet jó, a megvalósítás annál inkább nem. Ebből azért sokkal többet is ki lehetett volna hozni, így egy tipikus amerikai akció film lett ész nélküli lövöldözéssel és lényegében semmi történettel.

mimi   2015. 04. 27.

A Vesztesek bosszúja egy elbaltázott lehetőség.Lehetett volna az alapanyagból egy pörgő ritmusú akció mozit készíteni, de a producerek nem nyúltak elég mélyen a zsebükbe.Így a film megmarad egy buta, néhol kifejezetten gagyi Tv film szerűségnek.A tengerentúlon érdemelten bukott.

SztarkTóni   2015. 11. 27.

Elég gyenge film volt, semmi történet, üres poénok, és egy nagy adag lövöldözés és robbantgatás, ami nagyon már nem tudja felkelteni az érdeklődésemet. Pár éve még lehet tetszett volna, bár akkor sem tartottam volna "A listás" filmnek.

Hitman   2015. 03. 16.

Nagyon átlagos film, már-már futószalagon készült akciófilmnek mondanám. Van benne pár jó akciójelenet, de összességében nem dobtam tőle egy hátast. Annyira nem éri meg megnézni, az ember látott már ezer ilyet is, semmi szükség egy újabbra.

66 ember hal meg benne.

(Norbi)

Az eredeti képregény két készítőjét is bevonták a filmbe.

(kázsé)

A film elején látható repülőgép egy MIG-21.

(kázsé)