Idegpálya

Valerie   2020. 05. 07.

Izgatott voltam az előzetes miatt. Sajnos csalódtam. Olyan, mint egy átlagos tini romantikus film, csak hozzáadták ezt az elemet. A karakterek szinte mind sztereotípiák, nem tudunk róluk semmit. A játékról magáról is alig derül ki valaki. Középszerű.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Egyedi film. Szokatlan, de mára már sajnos életszagúvá vált történetben találják magukat a következő generáció nagy színészei, melyben sikerült otthonosan mozogniuk.

indingo   2017. 04. 12.

Összességében tetszett a film, az ötlete tetszett. Helyenként nem eléggé kidolgozott a történet. A könyv/film kiváló ötletet adott egy-két embernek és létrehozták a Kék Bálna nevű játékot, bár a napokban azt olvastam, hogy kamu az egész.

HercegPeter   2018. 07. 23.

Pozitív meglepetés. Izgalmas, érdekes. Azt azért hozzá kell tenni, hogy a film sikeréhez a két fiatal is kellett. Nem azért, mert olyan jók voltak, csak az ő nevükkel könnyebb eladni. Kis túlzással akár igaz történet is lehetne. Ma már mindenki híres... több»

ArpiHajdu és Réci   2016. 09. 25.

A filmben leginkább az alapelgondolás tetszett. Egy olyan jelenség került bemutatásra, amely nagyon könnyen valósággá válhat, sőt már-már meg is történt (emlékezünk ezekre a netes kihívásokra, mint az igyál meg egy korsó sört húzóra, vagy öntsd le ma... több»

Deku   2017. 08. 30.

Katasztrofálisan gyengén alakult ez a film. Elszúrták az egész filmet és egy árva pontot sem adnék neki mert anyira rémes lett. Egyszerűen felejthető lett a film nem tetszett. Nem ajánlom.

Lamboh   2017. 10. 16.

A 2016-os év meglepetése. Abszolút nulla elvárással ültem neki, és nagyon élveztem. Tanulságos film, és sokatmondó. Oké, azért nem egy Oscar díjas alkotás, de a maga nemében egy remek alkotás.

Juliette Lewis
Emily Meade
Kimiko Glenn
Marc John Jefferies
Emily Meade
Machine Gun Kelly

A film összbevétele 85 251 425 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 150 717 175 forintot termelt. A hazai mozik összesen 125 346 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ahogy az már Hollywood-ban megszokottá vált, a film regény adaptáció, a könyvet Jeanne Ryan írta és a háromszoros Emmy-jelölt Jessica Sharzer készítette a mű alapján a forgatókönyvet.

Casey Neistat YouTube sztár cameo szerepben feltűnik a filmben.

(puffancshercegnő)

Kimiko Glenn és Samira Wiley korábban együtt szerepeltek az Orange Is the New Black című sorozatban.

(ps)

Ez Machine Gun Kelly első a nagyköltségvetésű filmje.

(ps)

Amikor a film elején Emma Roberts a híreket olvassa, az egyik hírben feltűnik Dave Franco fivére, James Franco.

(ps)

A filmekben az internet, a számítógépes technológia és az okostelefonok világa általában mélyen lebutítva – helló, Die Hard 4.0 – jelenik meg, az Idegpálya azonban szakít a negatív trendekkel, és végre olyannak ábrázolja ezt a világot, ahogyan azt valóban magunk körül látjuk. több»

A tinifilmektől elvárható színvonalat és hozzáállást tökéletesen hozza, de úgy gondolom, hozzám hasonlóan sokak számára fog egy enyhe csalódást okozni, hogy kissé rosszul sáfárkodott az alapötlet által megpiszkált jelenségekkel.
7/10 több»

A film egy kihagyott ziccernek tűnik. Kár érte, mert az ötlet többet ígért, mint egy limonádészerű egyszeri bűnös élvezet. 5,5/10 több»