Idegpálya

Nerve

2020.12.20 Interfectorem Sabnock

Legalább Emma Roberts jól néz ki. Aztán túl sok pozitívum nem is igen jut eszembe erről a szörnyű, erőtlen és gyenge filmről. Idegesítően rossz színészi játék, ami felbosszantott.

2017.04.12 indingo

Összességében tetszett a film, az ötlete tetszett. Helyenként nem eléggé kidolgozott a történet. A könyv/film kiváló ötletet adott egy-két embernek és létrehozták a Kék Bálna nevű játékot, bár a napokban azt olvastam, hogy kamu az egész.

2018.07.23 HercegPeter

Pozitív meglepetés. Izgalmas, érdekes. Azt azért hozzá kell tenni, hogy a film sikeréhez a két fiatal is kellett. Nem azért, mert olyan jók voltak, csak az ő nevükkel könnyebb eladni. Kis túlzással akár igaz történet is lehetne. Ma már mindenki híres... Több

2016.09.25 ArpiHajdu és Réci

A filmben leginkább az alapelgondolás tetszett. Egy olyan jelenség került bemutatásra, amely nagyon könnyen valósággá válhat, sőt már-már meg is történt (emlékezünk ezekre a netes kihívásokra, mint az igyál meg egy korsó sört húzóra, vagy öntsd le ma... Több

2017.08.30 Deku

Katasztrofálisan gyengén alakult ez a film. Elszúrták az egész filmet és egy árva pontot sem adnék neki mert anyira rémes lett. Egyszerűen felejthető lett a film nem tetszett. Nem ajánlom.

2017.10.16 Lamboh

A 2016-os év meglepetése. Abszolút nulla elvárással ültem neki, és nagyon élveztem. Tanulságos film, és sokatmondó. Oké, azért nem egy Oscar díjas alkotás, de a maga nemében egy remek alkotás.

2017.05.23 Szilonka

Tetszett a film alapötlete és a korosztálynak megfelelő is volt a kivitelezés. Talán, ha egy idősebb közönséget céloztak meg volna az alkotók még jobb lehetett volna.

2019.05.26 Ms. Akárki

Nagyon érdekes és modern felfogású film. Végig fogvatartotta figyelmemet. Izgalmas belegondolni, hogy mi lenne, ha tényleg létezne ilyen úgynevezett játék és a társadalom hogy reagálna rá. A színészgárda pont az én stílusom és ez miatt is tetszett nagyon ez a film. A zenék is isteniek.

2017.04.17 sptt

Tökéletes kis kikapcsolódás egy esti mozizáshoz. Egy jó alapötlet, persze néhány elnagyolt részlet a film végéhez közeledve, ami hiányérzetet okoz, de semmi nem lehet tökéletes. Ettől függetlenül Emma Roberts játéka élvezhető, a film pedig nem okoz csalódást.

2017.10.23 Bazzzsi

Persze adjunk még néhány ötletet a fiataloknak. Megnéztem a filmet, nem mondom, hogy rossz volt, de a legvégére valami arcon ütést vagy nagy csavart még el tudtam volna képzelni.

2018.04.16 TomÁcs

Az internet okozta veszélyek egy újabb, még modernebb formájára adott ötleteket a film. A feladatokból, kihívásokból többet is beletehettek volna a filmbe.

2016.11.18 MMcFly2015

A tartalom nagyon megfogott, és az előzetes alapján is egy jól sikerült thrillerre gondoltam, de messze van attól. Erősen tini szagú, meg se próbál kicsit több lenni annál. Oké, hogy fiatalokról szól, de a történet előre haladtával, várja az ember az... Több

2018.10.29 VvV

Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle szerintem. Olyat amitől szóhoz se tud jutni a néző. Ehelyett eléggé közhelyes lett a végkifejlet.

2017.02.02 hsanya182

Erősen tini beállítottságú. "Mered vagy nem mered?!" virtuális valóságra épül, melyben a fiatalok az Idegpálya nevű programnak feladatokat teljesítenek hogy minél több lájkot szerezzenek a nézettségüknek. Az eleje érdekesen kezdődött, de aztán egysík... Több