Idegpálya

Nerve

2016.12.30 Potoczkie

Igen merész és érdekes ötlet, egy veszélyes játék áll a film középpontjában. A film rabul ejti a nézőt, olyan feszültséget és izgalmat teremt pillanatok alatt, amire nem sok történet képes.

2017.03.20 Zenta

Tövig rágtam a körmömet ezen a filmen, annyira izgalmas volt. Elég komoly társadalomkritika van benne, nagyon elgondolkoztató a film. Nekem állatira tetszett.

2016.12.02 gubimari

Az Idegpálya egészen biztosa a jobb filmek közé tartozik a 2016-os évben. Feszültséggel teli thriller, amely 100%-ban lekötötte a figyelmemet, végig izgultam, mi fog történni benne.

2017.02.23 Beuszi

Zseniális ötletet bontottak ki a nézők a filmben, akár még társadalomkritikának is simán elmenne ez a történet. Nagyon izgalmas film volt, tátva maradt a szám tőle.

2017.01.18 Katkatt

Nem volt rossz film, érdekes és egyedi volt a témája. A szereposztása is korrekt, a befejezés volt számmora némiképp összecsapott.

2016.11.22 csocsicsoda

A történet maga tetszett, de e vége gyenge lábakon áll. Maradtak nyitott kérdések is, de összességében nem egy rossz film.

2016.10.23 malnaturmix

Izgalmas volt a film, bár bennem maradtak megválaszolatlan kérdések. A vége picit összecsapottra sikeredett.

2017.03.27 Szinano

Kifejezetten jó és izgalmas film, melynek minden másodperce a képernyőhöz szegezi a nézőt. Észre sem veszi az ember, hogy telik az idő. Nagyon klassz film.

2016.10.24 Kellangy

Sikerült egy nagyon izgalmas, valóságos filmet alkotni a fiatalabb korosztály számára, ami már nagyon hiányzott. Elgondolkodtató végkifejlet a mostani "valóságshow"-ban élő világnak. Tetszett, hogy pörgős, de romantikus szála is van, lehet izgulni, a... Több

2017.02.19 Kaslerka

Ez tényleg idegpálya volt számomra... Tele logikai buktatókkal, idegesítő jelenetekkel... Az első 1 óra még elfogadható, de aztán utána nélkülöz minden logikát a film. Nem lehet ellene tenni semmit... rendőrök nem is tudják, hogy létezik... Fiatalok megöletnek poénból valakit... Gáz nagyon.

2017.01.08 des.tiny59

Nagyon untatott a film, lehet, hogy egy közepes kategória de annak is az alja. Erre a filmre bőven rátudom mondani, hogy átlagos. Ebben az esetben pedig ez inkább jó értelemmel bír mint sem rosszal. Hangulatos és tele van szerethető karakterekkel. Ajánlom azoknak akiknek elég egy könnyed laza szórakozás is.

2017.09.25 Chatman

Imádtam az egészet! Fiatalos, lendületes és végig izgalmas. Van benne hely mindennek, szexi jelenetek és pörgős akciók váltják egymást. Vigyorogva, vagy éppen a körmömet rágva izgultam végig ezt másfél órát.

2016.11.08 szabi17

Már a film előzetese és témája is nagyon felkeltette a figyelmem és összességében nem csalódtam a látottakban. Az Idegpálya alapötlete a mai világban nagyon könnyen létrejöhet. Miközben néztem én is azon gondolkoztam, hogy mit tennék hasonló szituáci... Több

2020.04.09 arctoslion

A film teljesen életszerű és érdekes alkotás. Úgy érzem, hogy ezt a filmet nem csak a fiataloknak, hanem az idősebbeknek is, - aki én is vagyok, - meg kellene néznie, bár szülőként természetesen teljesen másképpen jön le. Ami pedig még nagyon fontos,... Több