Hurrikán meló (2018)

The Hurricane Heist

alexxx   2018. 04. 08.

A Hurrikán meló a közepes filmek mintapéldánya. Totálisan érdektelen, de egyáltalán nem unalmas, tipikus egyszernézős film. Akad benne akció, némi kiszámítható fordulat, és mire véget ér az élmény, már teljesen máshol jársz. Talán értitek, ez egy olyan közepeske mozi.

hsanya182   2018. 08. 24.

Jól felépített akciófilm modern fegyverekkel. Remekül eltalálták a film kezdését, ahogy bemutatják a karaktereket. A kiszámíthatatlan cselekmények mellett érezzük a feszültséget, hogy valami baj fog történni, de nem tudjuk mikor... Végig tetszett. Igaz vannak benne merő abszurd dolgok, de mostanság ritka ilyen részletességgel akciófilmet találni. A végét már eltúlozták, de ettől függetlenül jó időtöltés.

Orosz István   2018. 08. 27.

Nem volt rossz film, katasztrófa és akció film ötvözet. De a kedvencem se lesz. Moziba akartam megnézni, ami nem jött össze, de így utólag már nem is bánom hogy így alakult csak pazarlás lett volna egy jegy.

Hetedik   2018. 04. 22.

Vicces volt látni, hogy a filmben szereplő hurrikán valójában inkább tornádóként viselkedett, ugyanis a felhőfal és a kamionokat dobáló szélerősség rájuk jellemző, forgatókönyvíróknak javaslom a Discovery és Nat Geo csatornákat... Ezt leszámítva egy tökéletesen átlagos, közepes akciófilm lett belőle, egész jó alakításokkal és persze Cohen keze azért látszik a filmen. Egyszeri megtekintésre tökéletesen alkalmas.

BoBamburg Nézhetetlen  2018. 09. 09.

MI A SZ@R?! :'D Persze, a trailerből is egyértelmű volt, hogy ez egy gyenge film lesz, de hogy ennyire nevetségesen béna legyen..Borzalmas (sharknadot megszégenítő) vizuális effektek, 5 évesek által írt forgatókönyv és minősíthetetlen párbeszédek és akció jelenetek és rossz karakterek. 2018-ban tényleg itt tart hollywood? :D Azt hiszem, bátran kijelenthetem, hogy idén ez volt a legkínosabb filmes élményem.

Újabb katasztrófa. több»

Elcsorog tehát a száz perc, vész, akinek vesznie kell, és pár karcolással megdicsőül mindenki, aki átmegy a nagy erkölcsteszten (még a szecskázásra ítélt, vagyis senki által nem keresett pénzzel sem menne át Mexikóba). A fizika és józan ész szabályait megerőszakoló film pedig lassan elfoglalja méltó helyét a szürke és lélektelen moziknak fenntartott rekeszben. több»

A Hurrikán meló egy korrekt iparos munka, ami nem tör nagy babérokra. Vállaltan a középszerű filmek palettáját célozza meg, ahonnan nem lóg ki, sőt olykor még jól is teljesít. Egy tökéletes recept alapján készült tökéletlen film. több»

A film eredetileg Category 5 címmel került volna a mozikba.

A Hurrikán-meló forgatása 2016. agusztus 29-én kezdődött meg Bulgáriában.

A film csalódást keltően szerepelt a mozipénztáraknál a premierhétvégéjén, ugyanis 45 milliós költségvetése mellé mindössze 12 millió dolláros bevételt tudott produkálni.