Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Hurrikán meló (2018)

The Hurricane Heist

alexxx   2018. 04. 08.

A Hurrikán meló a közepes filmek mintapéldánya. Totálisan érdektelen, de egyáltalán nem unalmas, tipikus egyszernézős film. Akad benne akció, némi kiszámítható fordulat, és mire véget ér az élmény, már teljesen máshol jársz. Talán értitek, ez egy olyan közepeske mozi.

Hetedik   2018. 04. 22.

Vicces volt látni, hogy a filmben szereplő hurrikán valójában inkább tornádóként viselkedett, ugyanis a felhőfal és a kamionokat dobáló szélerősség rájuk jellemző, forgatókönyvíróknak javaslom a Discovery és Nat Geo csatornákat... Ezt leszámítva egy tökéletesen átlagos, közepes akciófilm lett belőle, egész jó alakításokkal és persze Cohen keze azért látszik a filmen. Egyszeri megtekintésre tökéletesen alkalmas.

marklar   2018. 04. 11.

Mozifilmnek ez átlagon aluli, DVD-n vagy valamilyen VOD-on nézve nem is lenne kifogásom ellene, de így, ezzel a sztorival, meg úgy általában véve a kivitelezéssel viszont azért akadnak problémák. Tömören és velősen, ha ez kimarad az életedből, nem vesztesz semmit.

matynero   2018. 04. 10.

Valahogy hozta nálam azokat a jobb B-kategóriás katasztrófafilmek hangulatát, és bár szemmel láthatóan nem ebbe a kategóriába szerették volna sorolni magukat a készítők, mégsem lett több ennél. Oké, egyszer meglehet nézni, de egy jobb unaloműzőként nem tudom másképp besorolni.

kodin1   2018. 04. 07.

Akár egy jó, kalandos és felejthetetlen road movie is lehetett volna, ami épphogy csak meg van hintve komolyabb thrilleres és akciós elemekkel, igazán merész ötlet, tudom, de sok ízt vitt volna a cselekménybe, ami a játékidő előre haladtával egyszerűen ellaposodik. Engem nem tudott végig lekötni, és ezt nagyon sajnálom, mert bőven volt ötlet a filmben, amik egyszerűen kiaknázatlanok maradtak.

Újabb katasztrófa. több»

Elcsorog tehát a száz perc, vész, akinek vesznie kell, és pár karcolással megdicsőül mindenki, aki átmegy a nagy erkölcsteszten (még a szecskázásra ítélt, vagyis senki által nem keresett pénzzel sem menne át Mexikóba). A fizika és józan ész szabályait megerőszakoló film pedig lassan elfoglalja méltó helyét a szürke és lélektelen moziknak fenntartott rekeszben. több»

A Hurrikán meló egy korrekt iparos munka, ami nem tör nagy babérokra. Vállaltan a középszerű filmek palettáját célozza meg, ahonnan nem lóg ki, sőt olykor még jól is teljesít. Egy tökéletes recept alapján készült tökéletlen film. több»

A film eredetileg Category 5 címmel került volna a mozikba.

A Hurrikán-meló forgatása 2016. agusztus 29-én kezdődött meg Bulgáriában.

A film csalódást keltően szerepelt a mozipénztáraknál a premierhétvégéjén, ugyanis 45 milliós költségvetése mellé mindössze 12 millió dolláros bevételt tudott produkálni.