Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Hurrikán meló

(The Hurricane Heist)

alexxx   2018. 04. 08.

A Hurrikán meló a közepes filmek mintapéldánya. Totálisan érdektelen, de egyáltalán nem unalmas, tipikus egyszernézős film. Akad benne akció, némi kiszámítható fordulat, és mire véget ér az élmény, már teljesen máshol jársz. Talán értitek, ez egy olyan közepeske mozi.

marklar   2018. 04. 11.

Mozifilmnek ez átlagon aluli, DVD-n vagy valamilyen VOD-on nézve nem is lenne kifogásom ellene, de így, ezzel a sztorival, meg úgy általában véve a kivitelezéssel viszont azért akadnak problémák. Tömören és velősen, ha ez kimarad az életedből, nem vesztesz semmit.

matynero   2018. 04. 10.

Valahogy hozta nálam azokat a jobb B-kategóriás katasztrófafilmek hangulatát, és bár szemmel láthatóan nem ebbe a kategóriába szerették volna sorolni magukat a készítők, mégsem lett több ennél. Oké, egyszer meglehet nézni, de egy jobb unaloműzőként nem tudom másképp besorolni.

kodin1   2018. 04. 07.

Akár egy jó, kalandos és felejthetetlen road movie is lehetett volna, ami épphogy csak meg van hintve komolyabb thrilleres és akciós elemekkel, igazán merész ötlet, tudom, de sok ízt vitt volna a cselekménybe, ami a játékidő előre haladtával egyszerűen ellaposodik. Engem nem tudott végig lekötni, és ezt nagyon sajnálom, mert bőven volt ötlet a filmben, amik egyszerűen kiaknázatlanok maradtak.

DJluki   2018. 04. 05.

Igazából számomra csak Kebbell miatt volt érdemes megnézni. Ő azért ad karaktert a filmnek, de semmi más. Vannak azért jó pillanatai a Hurrikán melónak, de az biztos, hogy nem ad maradandó élményt. Egyszernézős mozi, szóval óvatosan az elvárásokkal.

Vox.hu - Hurrikán meló
Újabb katasztrófa.

A film eredetileg Category 5 címmel került volna a mozikba.

A Hurrikán-meló forgatása 2016. agusztus 29-én kezdődött meg Bulgáriában.

A film csalódást keltően szerepelt a mozipénztáraknál a premierhétvégéjén, ugyanis 45 milliós költségvetése mellé mindössze 12 millió dolláros bevételt tudott produkálni.