Sherlock Holmes (2009)

Sherlock Holmes

Jude Law

Timon   2020. 02. 21.

A látvány jó volt,sőt korhű,de a történet nem hagyott bennem semmi komolyabb élményt.Viszont egynek nem olt rossz. 10/6

GedyPapa   2019. 07. 30.

Sherlock újra él

Azzal hogy Robert Downey Jr. által reaktiválták Sherlock Holmest az utóbbi évek egyik legnagyobb piros pontját zsebelhetik be a film alkotói. RDJ szinte lubickol a szerepben és kiválóan hozza a zseni, de mégis kicsit antiszociális nyomozó figuráját. Jude Law pedig ideális választás Watsonnak, hisz kiválóan alkalmazkodik a cselekményhez Downey Jr-hoz. Összességében tehát elmondható, hogy egy kötelező és többször nézős filmet hoztak össze ebből a nemes alapanyagból.

Deku   2017. 07. 15.

Robert Downey Jr.-tól szerintem ez volt az első film amit láttam és azonnal megfogott színészi játéka. Az a pimasz és flegma stílusa teljesen elszórakoztatja a nézőt.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 20.

Robert D.Jr. egy karizmatikus színész,amit ebben a kosztümös akcióthrillerben kiteljesít... Jude Law persze tökéletes társ a filmvásznon, és nem csak assszisztál, hanem ő is keményen tolja a karaktert!!! Így teljes a film....jó a képi megjelenítés....minden rendben van ezzel a mozival!!!

Yosihiro   2017. 12. 13.

Robert olyan oldalát láthatjuk ebben az alkotásban amiben van humor és az angol elegancia is keveredik. Remek történet a jelenetek jól vágottak. Nagy élmény és nagyon szórakoztató mindenkinek remek kikapcsolódást nyújt.

Szilonka   2019. 07. 30.

Jó volt a két főszereplő páros együtt. A története kellően kalandos és izgalmas, jó a díszlet és a hangulat.

Ms. Akárki   2019. 06. 27.

Igazán egyedi és látványos feldolgozása a mindenki által jól ismert Sherlock Holmes történeteknek. Robert Downey Jr. az egyik kedvenc színészem és ezt a szerepet mintha rá öltötték volna. Ösztönös alakítás, nagyon jól ráérzett a karakter jellegére. A... több»

A filmben véletlenül, de valóban kiütötték Robert Downey Jr.-t, méghozzá Robert Maillet.

(ZeroHero)

Az üldözéses jelenetben meglehetősen furcsán követi egymást a helyszínek. A Parlament és a Tower híd három mérföldnyire van egymástól, a filmben mégis néhány perc alatt megteszik ezt a távot.

(pisti18)