Az utazó (2010)

The Tourist

Vélemények: Az utazó (2010)

Sebes Gábor   2022. 06. 25.

Gyenge

Biztos sokaknak tetszik. Nekem nem. Primitív, unalmas történet, amin a két főszereplő játéka csak ront. A velencei képek - már amennyit mutattak - szépek.

indingo   2018. 01. 06.

Ahogy a film csordogált az tetszett. Után elkezdtem gondolkodni, hogy mi értelme is volt ennek a kis színjátéknak? Alexander (Depp) arca lelepleződött és még a pénz is visszaadta.

Deku   2017. 12. 23.

Ez tipikusan középszerű film lett és ez nekem kifejezetten tetszett. Nem volt gond vele. Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is.

MP170506   2016. 11. 23.

Nagyon szeretem ezt a filmet. Fordulatos, akció dús, izgalmas történet, amit a színészek kiváló alakítása csak tetőz. Szerintem Johnny Deep ismét megmutatta tehetségét és Jolie-r se lehet panaszunk.

hsanya182   2017. 03. 08.

Nem valami izgalmas film, inkább aki a romantikus filmeket szereti annak egy jobbféle kalandfilm, miközbe romantika, elegáns szerepek és csodálatos Velencében gyönyörködhetünk. Egynek elmegy.

Dorkateo   2016. 11. 19.

H anem láttam volna az eredeti francia változatot (Anthony Zimmer), akkor talán jót is adtam volna erre filmre. Hiszen egy jó amerikai üldözős-bujkálós film, nagy nevekkel, látványos jelenetekkel. De sajnos (inkább szerencsére) láttam Sophie Marceu-t... több»

andor50   2015. 02. 26.

Sok mindenkinek nem tetszett, de szerintem nagyon kellemes filmecske. Kikapcsolódásnak remek, főleg két szerethető főszereplővel. Engem megfogott

XETH   2018. 04. 01.

Kellemes kis délutáni film. Nem volt rossz, de nem is mondanám "aztarohadtdejóvolt" filmnek sem. Ez talán azért is elmondható, mert megjelenése után 8 évvel néztem meg, és nyolc év alatt jócskán megedzettem a fantáziámat és emeltem az ingerküszöbömet... több»

KCintia   2021. 02. 04.

Háááát...

Voltak elvárásaim a film felé, de nem teljesültek. Én azt mondanám, hogy ezt többször sose akarom megnézni. Szokták mondani, hogy minden filmet egyszer megéri megnézni, de nálam ez erre a filmre nem volt igaz. Ha tudtam volna, hogy ilyen unalmas lesz, neki se állok.

BaloghBogi42   2018. 07. 30.

Elég sok előítélettel ültem neki ennek a filmnek, mert a környezetemben, akik látták mind azt mondták, hogy élvezhetetlen és unalmas, de végül egész kellemesen csalódtam. Annak ellenére, hogy az első félóra egy kicsit sablonos lett, a későbbiekben a ... több»

Csillagpor   2018. 10. 05.

Nekem sajnos nagyon lassú és vontatott volt. Pedig sokat vártam a filmtől főleg a színészgárda miatt. Johhny Depp is eléggé alulmúlta magát. A táj persze gyönyörű és a vágás is kifejezetten jó, de kevéske történettel nem lehet nagy volumenű élvezhető filmet csinálni...szerintem.

Leilani   2016. 07. 25.

Imádom ezt a filmet, a színeszi játék egyszerűen kiváló. Angelina Jolie és Johnny Depp nagyon jó párost alkotnak. A cselekmény mozgalmas. Nagyon jó a kivitelezés. Mindenkinek ajánlom ezt a nagyszerű filmet.

london2012   2015. 07. 23.

Szerintem egy jól megrendezett film még annál jobb színészekkel és a történet is kiváló elsőre nehezen érthető de aztán összeáll minden. Mindenképpen érdemes megnézni ezt a filmet.

tamas84   2015. 05. 08.

Újabb tipikus esete annak, hogy egy rettenetesen gyenge sztoriból még a nagy sztárok sem tudnak aranyat csinálni. Tudtuk ezt eddig is, ismét beigazolódott, azóta újra és újra (pl Gengszterosztag). Ilyen színészeket mindig jó nézni a vásznon, bár Joli... több»

feketerigous   2016. 07. 28.

Fantasztikus, bár mit is várhattam volna attól a filmtől, amiben két olyan nagyszerű ember játszik, mint Angelina Jolie és Johnny Depp? Az elejétől a végéig lekötötte a figyelmemet és nagyon eseménydúsra sikeredett, nem lehetett kiszámítani mindig a történetet! :)

Adell89   2015. 11. 12.

Jó film. Végig látványos, és izgalmas és közben még Velencét is megismerhetjük. A rendező sajnos nem úgy képzelte el a film végét ahogy én,izgultam a turistáért de csalódnom kellett :)

gihera81   2015. 11. 09.

A történet suta, egy bővített mondatban összefoglalható és bár szántak bele fordulatot, engem legalábbis nem nagyon tudtak meglepni vele. A film tulajdonképpen nem azért rossz, mert kiemelkedően elrontottak volna benne valamit, hanem inkább a pozitív vonások teljes hiánya miatt.

AESB   2015. 06. 16.

Nekem az előttem szólókkal ellentétben nagyon tetszett ez a film. Izgalmas, rejtélyes és fordulatos. Tényleg nem egy fenomenális alkotás, de azért nem is egy gagyi film. A főszereplők között annyira nem volt összhang, de így is jó volt, kiváló színészek!

Mozi22   2015. 05. 01.

Titokzatos, relytéjekkel teli. mondjon akárki akármit, nekem tetszett.

krisztike18   2015. 04. 27.

Meglepődni csak azok fognak, akik most járnak először moziban, mert ez az egész film rendkívül gépies, kiszámítható, sőt unalmas.Egyszerűen érdektelen az egész film, ami talán a legrosszabb egy ilyen sztárokra, látványra és „izgalmas” fordulatokra építő mozi esetében.

Agnes96   2015. 03. 04.

Szerettem, ahogy az identitással játszanak, jól lepleztek pár dolgot vagy épp vezették félre az embert, miközben egy kellemes, aranyos, vicces filmet hoztak. Nem a legjobb (és nem tudom, miért van a Thriller kategóriában) de mindenképp szórakoztató.

Zsombi   2015. 11. 09.

Nem tudom mit akartak a film készítői Az utazóval, de már ez is sokat elárul a dologról. Legyen komédia, egy kis romantika, némi kaland- és krimi elemek, meg nagy nevek, Velence és akkor ebből majd lesz valami. Hát ez egy olyan koktél lett, amit nem ajánlok senkinek.

cvölf   2015. 05. 12.

Az utazó az év egyik legnagyobb filmes csalódása volt, teljesen érthetetlen volt számomra, hogy vállalhatták be ezt a filmet olyan színészek, mint Depp vagy Jolie. Ilyen borzaszót forgatókönyvvel nem tudom, mikor találkoztam utoljára, megnéztem, mert kedvelem a főszereplők egyéb filmjeit, de nagy kár volt érte.

Isindar   2016. 01. 14.

Nagyon jó film, bár miután megtudtam, hogy ez egy francia film remake-je, meg kellett néznem az eredetit. Megdöbbentő volt látni, hogy szinte jelenetről jelentere ugyanaz, szóval egy darabig kicsit becsapva éreztem magam. Aztán rájöttem, hogy mindket... több»

Julianna Máyné Hovanyecz   2022. 04. 17.

Ez a film nálam nem bukás! Szeretem! Már többször megnéztem! Jó sztori, csodás helyszínek, a főszereplőket pedig imádom!