Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Fagypont alatt (2021)

Bajocero

pj19   2021. 02. 14.

Egész jó kis krimi sült ki belőle. Izgalmas, nagyszerű színészi alakítások. Ajánlani tudom mindenkinek, nézzétek meg bátran!

stevepisti   2021. 02. 06.

Egész jól összerakott filmre sikeredett ez az alkotás. A krimi és a thriller határán táncolva mindenképp megállja a helyét a hasonló stílusú filmek között. Ami szúrta a szemem (de ez már csak szőrszálhasogatás), a fagyos vízből kikászálódva secperc ... több»

stomachh   2021. 02. 02.

Nagyon jó spanyol thriller, végig feszült, izgalmas.

Roman   2021. 01. 31.

Igazi klausztrofób feszültség hatja át az egészet, harc az idővel és a többiekkel . Úgyhogy aki szereti az egész precízen összerakott thrillereket, az nagyon jól fog rajta szórakozni.

petera050   2021. 01. 30.

Ahhoz képest, hogy egyébként nem volt túl sok alapanyag, a film végig meg tudja tartani az izgalmat és a feszültséget, illetve egészen logikus, érthető és a kerek történet, úgyhogy teljesen élvezhető darab.

Sonny   2021. 01. 29.

Közel sem a legjobb film, amit láttam, mert tele van kisebb-nagyobb hibákkal, de a következetessége egészen magával ragadó.

Karra Elejalde

Ebben a kategóriában láttunk már emlékezetesebb alkotást is, talán ez marad meg leginkább a nézőjében, amikor szép komótosan lefut a stáblista. több»

A film összességében, ha nem is annyira eredeti és nem is annyira kiszámíthatatlan, mégis egy korrekt műfaji darab, ami az én zsűrizésem alapján simán zöld utat kapott. több»