mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Egy igazán magával ragadó izgalmas és újdonságokkal spékelt alkotás. Különösen az akció jelenetek lettek jól kidolgozva, de az alaptörténet is ott van a szeren.

HercegPeter   2018. 07. 16.

Az alaptörténet nem rossz. Igazából ez a legfontosabb, ezen kívül volt néhány jó akciójelenet és szép táj, ami még dobott rajta. A fő érdem egyértelműen a kaszkadőröké. Viszont volt néhány dolog, amit nem értettem, hogy lehet hogy egy elkényeztetett fiatal gyerek lenyom egy tengerészgyalogost? A lánynál ugyanez. Jó, szerencséjük is volt bőven, de ez akkor sem túl valósághű. Ezt leszámítva egész nézhető.

Kaslerka   2017. 02. 06.

Ez nem thriller. Én vígjáték/dráma-ba sorolnám. Vígjáték, mert idióta milliomos gyerekek lazán lelövik/lenyilazzák/megverik a kemény zsoldos katonákat... és dráma, mert sírtam, hogy mikor lesz már vége ennek a blődségnek...

Megamovie   2018. 08. 01.

Nem igazán szoktam sok filmre ilyet írni, de ezt kár volt megnézni. Gagyi történet unalmas képi megvalósítással és tele van klisés szereplőkkel.Kár érte pedig a koncepció alapján azt hittem egy jó film lesz.

hsanya182   2017. 02. 05.

Gazdag családok elkényeztetett gyerekeit skócia egyik szigetére száműzik egy túlélőtáborba hogy megpróbálják őket megváltoztatni. Valaki ebből is pénzt akar csinálni, megpróbálják elrabolni őket. Nem lett olyan eseménydús film, de egy átlagosnak meteszi, a végére még lett egy kis izgalom is.

A film összbevétele 33 289 dollár volt (imdb.com).

A film korábbi angol címe nem "Take Down" volt, hanem "Billionaire Ransom," a poszterek között találhattok olyan posztert, ami a korábbi címhez készült.

(ps)