NA

Triple Frontier (2019)

Triple Frontier

hsanya182   2019. 03. 18.
Remek kalandfilm csodálatos tájakon, némi akcióval fűszerezve

5 ranger megszegi fogadalmát és törvénytelen akciót tervez meg. Kommandós filmek kedvelőinek tetszeni fog, de itt nem az akciórészeken lesz a hangsúly, hanem a jellemfejlődésükön. Végig fegyverzetben próbálnak kijutni a szorult helyzetből, de bonyolutabb szituációkba keverednek. Csodálatos tájakon kell végigtúrázniuk és a fő hangsúlyt a pénzhez való viszonyuk dönti el, majd láthatjuk, hogy az értelmetlen misszió milyen jellemfejlődést eredményez. Remek film lett. Már 2x is megnéztem. Wildlandshez hasonló akció-kalandfilm.

kota   2019. 04. 07.

Nagyon sokat vártam e filmtől, nem teljesen adta, de nem volt rossz, ajánlom... Utóbbi idők egyik legjobb akciófilmje, de ez több is lehetett volna, főleg a nagy sztárok miatt. Folytatás szerintem lesz. Azért látszik még a Netfixes téma, meg egy jobb rendezővel még ütősebb lett volna...(igazából 3.5 a pont)

Garrett Hedlund
Oscar Isaac
Ben Affleck
Pedro Pascal
Charlie Hunnam
Pedro Pascal
Oscar Isaac
Ben Affleck

Egyszóval, ha valaki úgy ül le a Triple Frontier elé, hogy most megnézek egy vagány katonás filmet, az nem fog csalódni, viszont, ha valaki Chandor legújabb munkáját, vagy egy modernkori akciómozit vár, az bizony több, mint valószínű, hogy szomorúan fogja kikapcsolni készülékét, hogy aztán két nap múlva, már ne is emlékezzen arra, hogy mit látott. több»