Zsarolás

Danny Glover
Bethany Joy Lenz
Eion Bailey
Mauricio Alemañy

Egy orvos kétségbeesetten próbálja megmenteni feleségét és 5 éves fiát, miután bahamai nyaralásuk egy pillanat alatt tragikus fordulatot vesz.

(hp)

Rendező: Phil Volken
Forgatókönyvíró: Phil Volken
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Puerto Rico, Fülöp-szigetek
Premier: 2017.05.16.

KULCSSZAVAK

hal

2019.07.10 HercegPeter

Úgy látszik, hogy Barkhad Abdi csak hajós filmekben játszik. A fordulatok tetszettek, persze csak azok, amik váratlanok voltak. Viszont az alapja meglehetősen sablonos. A nyaralás rémálomba fordul és az apának a családja megmentése érdekében még a törvénnyel is szembe szállnia. Danny Glover szerepe totálisan felesleges volt.

2019.02.04 mamiéstöti2

Végig izgalmas thriller, nekem nagyon tetszett. Az orvos nagyon jól alakítja szerepét és egyáltalán nem volt biztos a "Happy End".

2018.12.27 stomachh

Nekem tetszett, fenn tudta tartani az erdeklodest, hatasvadasz, de ugyesen. Nem egy emlekezetes filmalkotas, de estere otthon jo volt. De hogy minek kellett ide Danny Glover?

2019.01.01 low2row

Izgalmas és tanulságos

Elgondolkodtató, mondhatni tanulságos, hogyan fordulhat tragédiába egy (álom) nyaralás. Izgalmas, de az átlag hollywoodi mesékhez képest is túl valószinűtlen a sztori második fele.

2016.02.01 FunBoi

Én asszem már soha nem megyek semmilyen egzotikus helyre nyaralni. :) nem rossz és igazán hatásvadászó

A film összbevétele 8 617 dollár volt (imdb.com).

Megzsarolva
No limit