Milliárdos váltságdíj

Take Down

2019.08.20 PinkPetra

Eléggé klisé sztori, viszont a megvalósítása egész jó. Élvezhető, izgalmas film ennek ellenére :)

2017.08.17 mamiéstöti2

Egy igazán magával ragadó izgalmas és újdonságokkal spékelt alkotás. Különösen az akció jelenetek lettek jól kidolgozva, de az alaptörténet is ott van a szeren.

2018.07.16 HercegPeter

Az alaptörténet nem rossz. Igazából ez a legfontosabb, ezen kívül volt néhány jó akciójelenet és szép táj, ami még dobott rajta. A fő érdem egyértelműen a kaszkadőröké. Viszont volt néhány dolog, amit nem értettem, hogy lehet hogy egy elkényeztetett ... Több

2017.02.06 Kaslerka

Ez nem thriller. Én vígjáték/dráma-ba sorolnám. Vígjáték, mert idióta milliomos gyerekek lazán lelövik/lenyilazzák/megverik a kemény zsoldos katonákat... és dráma, mert sírtam, hogy mikor lesz már vége ennek a blődségnek...

2018.08.01 Megamovie

Nem igazán szoktam sok filmre ilyet írni, de ezt kár volt megnézni. Gagyi történet unalmas képi megvalósítással és tele van klisés szereplőkkel.Kár érte pedig a koncepció alapján azt hittem egy jó film lesz.

2017.02.05 hsanya182

Gazdag családok elkényeztetett gyerekeit skócia egyik szigetére száműzik egy túlélőtáborba hogy megpróbálják őket megváltoztatni. Valaki ebből is pénzt akar csinálni, megpróbálják elrabolni őket. Nem lett olyan eseménydús film, de egy átlagosnak meteszi, a végére még lett egy kis izgalom is.

2017.05.04 jozsagabri

A bemutatója alapján izgalmasabb ,fordulatosabb filmre számítottam, az alaptörténet nem lenne rossz, de a kivitelezéssel vannak bajok. A karakterek sem voltak túl hitelesek.

2016.07.19 Ronin

A kölykök egy lakatlan szigeten legyőzik a csúnya, gonosz, erős gyilkosokat. Nem rossz, én nem unatkoztam.

2016.10.03 Thor

Attól függ, mennyire vagy képes kikapcsolni az agyadat, ha jó vagy ebben, akkor nagyon fasza. Imádni fogod, ahogy a teljesen zöldfülű, elkényeztetett kis hülyékből álló csapat, egy önvédelmi gyorstalpaló után, a másvilágra küldi a kiképzett, harcedzett zsoldosokat. Világos. És a szép környezet is sokat tesz hozzá.

2019.05.14 Zed Baker

Ez 2016-ban nagyon kevés!

Gyenge. Tele hibával és logikátlansággal. Spoiler nélkül egy példa: gépkarabély, amely 1(!) MÁSODPERC alatt 800(!) lőszert tud kilőni, miközben 30 darabos a tára ;) Az A terror iskolája '91-es - vagyis 25(!) évvel korábbi és klasszisokkal jobb mozi!