Fagypont alatt

Bajocero

2022.09.25 BoBamburg

Amikor szembe jött Netflixen, már az előzetes sem hozott lázba, de gondoltam, megnézem, hátha kellemesen csalódok benne. De nem így történt. Nem is tudom, volt-e benne bármi, amit pozitívumként tudnék megnevezni.

2021.02.06 stevepisti

Egész jól összerakott filmre sikeredett ez az alkotás. A krimi és a thriller határán táncolva mindenképp megállja a helyét a hasonló stílusú filmek között. Ami szúrta a szemem (de ez már csak szőrszálhasogatás), a fagyos vízből kikászálódva secperc ... Több

2021.02.02 stomachh

Nagyon jó spanyol thriller, végig feszült, izgalmas.

2021.02.14 pj19

Egész jó kis krimi sült ki belőle. Izgalmas, nagyszerű színészi alakítások. Ajánlani tudom mindenkinek, nézzétek meg bátran!

2021.01.30 petera050

Ahhoz képest, hogy egyébként nem volt túl sok alapanyag, a film végig meg tudja tartani az izgalmat és a feszültséget, illetve egészen logikus, érthető és a kerek történet, úgyhogy teljesen élvezhető darab.

2021.01.29 Sonny

Közel sem a legjobb film, amit láttam, mert tele van kisebb-nagyobb hibákkal, de a következetessége egészen magával ragadó.

2021.01.31 Roman

Igazi klausztrofób feszültség hatja át az egészet, harc az idővel és a többiekkel . Úgyhogy aki szereti az egész precízen összerakott thrillereket, az nagyon jól fog rajta szórakozni.