Jumanji - A következő szint

Jumanji: The Next Level
Buffy

Danny DeVito
Kevin Hart

A régi csapat ismét a játékban találja magát; ezúttal szintet léptek, és egy ismeretlen pályán, új helyszínen kell leküzdeniük az akadályokat. Spencert beszippantja a program, barátai pedig nyomban a segítségére sietnek. Nem tudják azonban, hogy módosultak a játékszabályok. Két újabb játékos… Több

Forgatókönyvíró: Chris Van Allsburg
Premier (HU): 2019.12.12. | Netflix (2022.02.10.) | HBO Max (2023.02.17.)

2023.08.19 Ergit

Nagyon izgalmas, fordulatos, mint az első rész!

2019.12.15 Petrus Rosidus Maximus

a nap véleménye

A Jumanji következő szintje némi visszaesés

Óriási örömmel és jelentős várakozással ültem be a moziba megnézni a Jumanji legújabb, 2019-es részét, melynek eredeti címe: „Jumanji: The Next Level” (Jumanj: A következő szint). Az öröm és a várakozás is az előző, 2017-es epizód miatt alakult ki be... Teljes kritika

2020.01.04 Artemisia

Jól sikerült folytatás

Jobban sikerült a Vár a Dzsungelnél. Valamivel jobban bántak az avatártestekben rejlő lehetőségekkel, a Danny DeVito és Danny Glover által alakított két öreg bevonásával több humort csempésztek a filmbe; megkavarták a Vár a Dzsungel által olyan s... Teljes kritika

2020.08.18 indingo

A '95-ös a legjobb, nem kérdés. Az azt követő is jobb volt, mint vártam, de ez már elég unalmas volt. Hasonló poénok és valahogy a látvány sem kötött le.

A nem színész D. J. ismét bebizonyította, hogy semmit sem tud a színészetről, és szerencsére ezt mindig be is bizonyítja. A film unalmas és semmitmondó, úgy, mint a rossz filmek. Unalmas, CGI injekcióval felpumpált bélsár. Ha leveszem a hangot, és nem nézem a képet, akkor kifejezetten jó rá aludni.

A film összbevétele 800 059 707 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 673 669 905 forintot termelt. A hazai mozik összesen 431 265 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Denny DeVito és az avatárját alakító Dwayne Johnson között mintegy fél méternyi magasságkülönbség van. Devito 151 cm, Johnson 196 cm.Szerző: Artemisia

Denny DeVito helyett eredetileg Alan Arkin játszotta volna Eddie bácsi szerepét.Szerző: Artemisia

Néhány hónappal a film promóciós kampánya előtt a Jumanji - A következő szint sztárja, Kevin Hart súlyos autóbalesetet szenvedett, és hetekig kérdéses volt, fel tud-e épülni a bemutatóra. A színész állapota gyorsan javult, így gerincsérülése ellenére már a többiek oldalán tudott részt venni a filmmel kapcsolatos rendezvényeken. Szerző: hp

A forgatás idején Jack Black számos kulisszák mögött videót megosztott a "Jablinski Games" nevű YouTube csatornáján. Szerző: hp

Értékelés: 8.5/10
(2019. 12. 14.)
Tényleg szintet lépett a Jumanji
Két éve a Jumanji: Vár a dzsungel-t az év legpozitívabb csalódásának értékeltem: mivel nem lehetett tudni, meggyalázza-e a 20 évvel korábbi, azóta kultikussá vált elődöt, előzetesen rengeteg kérdés és kétely merült fel, de hálistennek a filmmel kapcsolatos félelmek nem igazolódtak be, sőt, okosan kezelték az alapanyagot, és még kalapot is emeltek ... Több

Dwayne Johnson és Kevin Hart párosa még mindig tökéletes
Az új Jumanji folytatása ismét viccesre sikerült, de most Kevin Hart humora és alakítása vitte el a filmet. Kritika. Több

(2019. 12. 18.)
Még mindig szerethető mindaz, ami a vásznon zajlik, de a nézők türelmével nem szabad sokáig visszaélni. Több

Értékelés: 7.2/10
(2019. 12. 18.)
A film nézése közben, amikor ránéztem a kisfiam arcára és megláttam benne az önfeledt boldogságot, miközben jóízűen nevetgélt, akkor jöttem rá, nála mennyire nem számít most az apja kielemző és tartalmas véleménye, hisz neki még minden vicc új és meg nem unt. Több

Értékelés: 6.5/10
(2019. 12. 18.)
Törlésre még éppen nem kerül
A következő szint a címével ellentétben nem lép egy újabb szintre, ám ennek ellenére korrekt, erősen közepes darabja lett egy franchise-nak. Több