Kanyi96   2020. 09. 09.

Hat nem voltam tole elragadtva az elozo reszbol kovetkeztve kicsit tobbet vartam tole...de egyszer meglehet nezni

Periodista   2019. 12. 15.

A Jumanji következő szintje némi visszaesés

Óriási örömmel és jelentős várakozással ültem be a moziba megnézni a Jumanji legújabb, 2019-es részét, melynek eredeti címe: „Jumanji: The Next Level” (Jumanj: A következő szint). Az öröm és a várakozás is az előző, 2017-es epizód miatt alakult ki be... teljes kritika»

Artemisia   2020. 01. 04.

Jól sikerült folytatás

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZHAT::: Jobban sikerült a Vár a Dzsungelnél. Valamivel jobban bántak az avatártestekben rejlő lehetőségekkel, a Danny DeVito és Danny Glover által alakított két öreg bevonásával több humort csempésztek a ... teljes kritika»

indingo   2020. 08. 18.

A '95-ös a legjobb, nem kérdés. Az azt követő is jobb volt, mint vártam, de ez már elég unalmas volt. Hasonló poénok és valahogy a látvány sem kötött le.

HETEDIK   2019. 12. 13.

Aki szerette a Vár a dzsungelt, ezt is szeretni fogja. A készítők semmit sem kockáztattak, ugyanazon panelek mentén forgatták le ezt a részt is és a szereplők sem változtak, csupán a karakterek. Glover és Vito behozatala jó ötlet volt, főleg utóbbi j... több»

Varga_Júlia   2020. 08. 15.

Amennyire cuki és szórakoztató volt az előző rész, annyira fogyott el a lendület a másodikból. Nehezen nézhető, döcög, nagyon rá akar pakolni az első felvonásra, csak épp nem tud, mert pont annak maradt a legkevesebb tér, amitől működött. Kár érte.

Szilonka   2020. 08. 26.

Nekem ez a rész is tetszett, a mai fiatalok valóban mások az eredeti történetben már lehet nem is értenék. Pörgős volt és a humora is a helyén volt.

Danny DeVito
Kevin Hart

A film összbevétele 226 179 341 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 673 613 875 forintot termelt. A hazai mozik összesen 431 217 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Denny DeVito és az avatárját alakító Dwayne Johnson között mintegy fél méternyi magasságkülönbség van. Devito 151 cm, Johnson 196 cm.

(Artemisia )

Denny DeVito helyett eredetileg Alan Arkin játszotta volna Eddie bácsi szerepét.

(Artemisia )

Néhány hónappal a film promóciós kampánya előtt a Jumanji - A következő szint sztárja, Kevin Hart súlyos autóbalesetet szenvedett, és hetekig kérdéses volt, fel tud-e épülni a bemutatóra. A színész állapota gyorsan javult, így gerincsérülése ellenére már a többiek oldalán tudott részt venni a filmmel kapcsolatos rendezvényeken.

A forgatás idején Jack Black számos kulisszák mögött videót megosztott a "Jablinski Games" nevű YouTube csatornáján.

Jack Black egy interjúban elmondta, hogy a Zathura - Az űrfogócska című filmet is a Jumanji franchise részének tekinti.

Akárcsak a Jumanji: Vár a dzsungel, A következő szint is egy héttel a Star Wars legújabb epizódja előtt kerül a mozikban. Míg a Vár a dzsungel Az utolsó Jedik, a Jumanji 3 a Skywalker kora alcímű kilencedik epizód előtt debütált.

Danny Glover és Danny DeVito a 2010-es I'm Still Here után ismét együtt állt a kamerák elé.

A következő szint a Jumanji-franchise harmadik egészestés filmje. A korábbi epizódok: Jumanji (1995), Jumanji: Vár a dzsungel (2017).

Dwayne Johnson 23,5 millió dollárt kaszált a filmmel.

A film forgatása 2019. január 21-én kezdődött meg. A forgatási helyszínek: Atlanta, Új-Mexikő, Calgary, Hawaii. A munkálatok május 11-én értek véget.

Két éve a Jumanji: Vár a dzsungel-t az év legpozitívabb csalódásának értékeltem: mivel nem lehetett tudni, meggyalázza-e a 20 évvel korábbi, azóta kultikussá vált elődöt, előzetesen rengeteg kérdés és kétely merült fel, de hálistennek a filmmel kapcsolatos félelmek nem igazolódtak be, sőt, okosan kezelték az alapanyagot, és még kalapot is emeltek az eredeti előtt. A Jumanji következő szintje pedig éppolyan jó folytatásfilm, mint két éve a Jumanji: Vár a dzsungel volt. több»

Még mindig szerethető mindaz, ami a vásznon zajlik, de a nézők türelmével nem szabad sokáig visszaélni. több»

A film nézése közben, amikor ránéztem a kisfiam arcára és megláttam benne az önfeledt boldogságot, miközben jóízűen nevetgélt, akkor jöttem rá, nála mennyire nem számít most az apja kielemző és tartalmas véleménye, hisz neki még minden vicc új és meg nem unt. több»