Jumanji - A következő szint

Roboraptor
2019/12/14

Értékelés: 8.5/10
Tényleg szintet lépett a Jumanji
Két éve a Jumanji: Vár a dzsungel-t az év legpozitívabb csalódásának értékeltem: mivel nem lehetett tudni, meggyalázza-e a 20 évvel korábbi, azóta kultikussá vált elődöt, előzetesen rengeteg kérdés és kétely merült fel, de hálistennek a filmmel kapcsolatos félelmek nem igazolódtak be, sőt, okosan kezelték az alapanyagot, és még kalapot is emeltek az eredeti előtt. A Jumanji következő szintje pedig éppolyan jó folytatásfilm, mint két éve a Jumanji: Vár a dzsungel volt. Több

Vox.hu
2019/12/18

Még mindig szerethető mindaz, ami a vásznon zajlik, de a nézők türelmével nem szabad sokáig visszaélni. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 7.2/10
A film nézése közben, amikor ránéztem a kisfiam arcára és megláttam benne az önfeledt boldogságot, miközben jóízűen nevetgélt, akkor jöttem rá, nála mennyire nem számít most az apja kielemző és tartalmas véleménye, hisz neki még minden vicc új és meg nem unt. Több

24.hu

Dwayne Johnson és Kevin Hart párosa még mindig tökéletes
Az új Jumanji folytatása ismét viccesre sikerült, de most Kevin Hart humora és alakítása vitte el a filmet. Kritika. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Értékelés: 6.5/10
Törlésre még éppen nem kerül
A következő szint a címével ellentétben nem lép egy újabb szintre, ám ennek ellenére korrekt, erősen közepes darabja lett egy franchise-nak. Több

Smoking Barrels
2020/01/08

Egy laza kikapcsolódásként bárkinek ajánlható, én pedig érdeklődve várom az elég egyértelműen belengetett harmadik felvonást. Több

Ogre
2020/01/08

Ha még képesek vagyunk emlékezni gyermekkorunkra, ha még sikerült megőriznünk valamit gyermeki játékosságunkból, akkor az új Jumanji elvarázsolhat bennünket könnyedségével, humorával és különleges látványvilágával. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!