Vélemények: Yu Yu Hakusho: A szellemfiú (1992)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 08. 21.

Ez az anime sorozat nagyon nagy kedvencem mind máig. Az animax tévé csatornán láttam először és többször is végig néztem. Nagyon szép a grafikája és ami nem mellékes, hogy humoros.

Thibo84   2019. 02. 23.

Egy humoros és akciódús japán anime, főleg a tornát csíptem a legjobban, mikor Toguroék ellen küzdöttek meg. A karakterek közül Hiei a kedvencem és az ő fekete sárkánya, na meg a kissé szeleburdi Botan. De végül is, mindegyik karaktert lehet szeretni, sőt, még a gonoszok közül is akad amelyik megérdemli a tiszteletet. Viszont olyan érzésem volt a végére, hogy minél előbb leakarják zárni a sorozatot, ezért felgyorsították a versenyt, majd egy csapásra véget is ért. Ahhoz képest, hogy milyen jól felvezették az előző eseményeket és milyen jól kibontakoztatták azokat, majd egy végső csatában lezárták, erre pont a befejezést csapták össze. Bár, mikor Urameshi küzd Yomival és a fejében megszólal Genkai, közben a barátai arca jelenik meg lelkiszemei előtt, még a mai napig is bele borzongok, persze a jó értelemben.

beero88   2016. 01. 17.

Sok nagy név van az anime világában én ezt is oda sorolnám mert igen csak kellemes a története. Annak ellenére, hogy már nem mai darab megállja a helyét, szép a grafika és lenyűgöző a történet.

bgnz367   2017. 04. 19.

Egy régi de annál is jobb anime. Többször láttam ezt is a tévében mégse sikerült ráunnom. Nagyszerűen van megrajzolva, izgalmas harc jelenetekkel tűzdelt sorozat.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Mivel anime rajongó vagyok ezt a sorozatot sem hagytam ki. Magyarországon ez a műfaj még gyerekcipőben van de ilyen alkotásokkal a népszerűsége hamar felfutott. Csak ajánlani tudom mert remek kikapcsolódás.

Zoer8993   2017. 05. 26.

A mai napig az egyik legjobb anime. Boldogan tekintek vissza rá mert sok szép elmék fűz hozzá. Remekül megrajzolták a korához képest és izgalmas de nem túl bonyolult történetet kapott.

Miss Rika   2015. 06. 17.

Régi, de piszok nagy kedvencem. Kissé DB-s beütéssel rendelkezik talán a verekedések miatt azonban szerintem teljesen egyedi. Tele poénos helyzetekkel és komoly harcokkal. Többször is láttam már.

neeta92   2015. 06. 21.

Annak idején az Animax-on nagyon sokat adták újra és újra de nem tudtam megunni. A karakterek rajzolásán látszik, hogy nem mai darab azonban elismerésem mert nekem nagyon tetszett. Látványos és akciódús alkotás. Ami nem mentes a humortól.

Kicc   2016. 02. 28.

A grafikája kora ellenére is lenyűgöző, a mai animék mellett is bőven megállja a helyét. A történet az első perctől az utolsóig izgalmas és fordulatos, a poénok pedig tényleg viccesek, ezen az animén végre tényleg lehet nevetni. Nagyon szeretem a zenéjét és a szinkront is, nagyon jól sikerült!