Naruto: Shippûden

Naruto: Shippûden

2020.01.02 Oliver.guy_

Ismét pörgős story, valamivel akció dúsabb mint az előző részek. Sok dologra fény kerül, sok minden értelmet nyer ezalatt a néhány száz rész alatt. Rengeteg új karaktert ismerhetünk meg. Az eddigieket kicsit feltuningolták, viszont megőrizték sajátos... Több

2017.12.13 Yosihiro

Remek animáció remek folytatás. A történetet jól továbbvezették és látszik a számítógépes grafikai megújulás is. Csak ajánlani tudom minden anime és rajzfilm rajongó számára.

2017.08.21 Deku

Gyönyörű volt minden téren grafikailag. A történet nagyon szerethető és értelmes. A karakterek könnyen kedvelhetőek voltak mindenkiben volt valami ami miatt kedvenccé vált.

2019.03.06 Norbert93

A shounen animék egyik alapműve, saját generációjának királya, mint egykoron a Dragon Ball Z. Az új NAGY animék is próbálnak építeni a stílusára vagy utalni rá. Egyetlen negatívum az a rengeteg filler epizód, aminek csak az időhúzás és a pénzlehúzás volt az oka, de ettől függetlenül azok is nézhetőek voltak.

2016.01.16 beero88

Szép rajzolási technikával készült és igazán szórakoztató. Szerintem erősen hű maradt a sima Naruto-hoz és ugyanúgy szórakoztat. A különbség annyi, hogy míg a simában Naruto nagyon kölyök addig itt már érettebb és komolyabb kicsivel. Szeretem!

2017.04.19 bgnz367

Gyönyörű a grafikája ennek az anime-nek. Ezen kívül méltó folytatása a Naruto-nak. Szerintem minden egyes rész egy gyöngyszem volt. Nem lehetett ezt a sorozatot nem szeretni.

2016.10.15 hell.l

A legjobb animék közzé tartozik. Minden epizód részletesen ki van dolgozva, nagyon jól bemutatja a karakterfejlődéseket, szembesülhetünk az egyéni hibákkal, és hogy ezeket, hogyan is lehet jóvá tenni. A csapatmunka, összetartás első helyen áll a mondani valói között. Egyszerűen megunhatatlan.

2019.02.05 Vágottszemű

Ha nincs mást nézni akkor egész jó. Jó a története, karakterek képessége. Nekem jobban tetszett mint a sima Naruto. Megnézni megéri szerintem. Egy alap anime mű.

2015.11.02 Niki18

Elég jó kis animére sikerült. A dragon ball után ez az egyik amit a legjobban szeretek. Mindenképpen ajánlom az anime fanoknak. nagyon jó kis sorozat. Sok akció van benne

Nem marad alul a sima naruto-val szemben, (itt még jobban megkedveltem Orochimaru mester személyét, szerintem ő egy nagyon jó karakter). Nagyon izgalmas minden rész, még a fillerek is. Lee személyisége sokat változott.

2017.05.26 Zoer8993

Szerintem ez az egyik legeslegjobb anime. Mindegyik részben tud valami újat és szórakoztatót mutatni, ezen kívül a komolyság mellett nagy szerepet játszik benne a humor és a barátság.

2016.02.04 ellcrys89

Az egyik kiemelkedően kedvenc anime-m megtalálható benne minden amit mai szemmel sokaknak meg kéne jegyezniük, úgy mint kitartás, hűség, barátság, szeretet. Ebben a rohanó világban kell egy ilyen emlékeztető.

2016.03.26 Garadi

A legjobb anime a világon. A sok filler, és néhány elnyújtott harc miatt nem érdemli meg az ötöst, de bátran ajánlom azoknak is, akik nem szeretik a japán meséket, mivel szerintem pont azért emelkedik ki a Naruto ezek közül, mert remekül ötvözi a kel... Több

2015.10.03 Xarxas

Annyi filler van benne hogy az már gáz. A történet jó de nekem a sok elterelés teljesen elvette tőle a kedvem végül mangában fejeztem be