SAS: Vonatrablás a csatorna-alagútban

SAS: Red Notice

2024.03.24 Klauka89

Sam Heughan miatt néztem. :D Amúgy néhol elég unalmas. Jó volt viszont látni a Lyukas-sziklát. A lánykérés elég bohókás volt, illetve hogy az esküvőjén, fogadalomtétel közben is felveszi a telefont hát... nice.

2021.10.14 jfruzsi97

Egy alap, tipikus akció film. Egyszernézős lesz. Néhol számomra unalmas is volt.

2023.02.18 cynicalrealist

Csatornaszag

Kétségkívül el kellett telnie egy kis időnek, mire rájöttem, hogy a Netflix egyetlenegy dologban profi, ez pedig a kiábrándítás. Ha egy mozicsatorna a legalapvetőbb feladatát sem képes ellátni, azaz szakmányban gyártja a nézhetetlen filmeket, ott tényleg baj van. Pedig a filmiparban vannak simán megugorható feladatok, ilyen például a magányos akcióhős műfaja, ami tényleg nem bonyolult. Olyannyira nem az, hogy ebből a fajtából már több ezer készült, így bár kiismerhető, mégis szórakoztató lehet, ha másért nem, hát azért, mert tudjuk, mit várhatunk tőle. Ezzel szemben a jelen alkotás gyakorlatilag egy rossz vicc. Pocsék történet, egydimenziós szereplők, alapvető történetmesélési hibák jellemzik a filmet, amit csak két részletben sikerült megnéznem, annyira fárasztóan gyenge volt. Pontosabban: rossz. Mindenesetre a távolban felsírt egy John McClain.

2021.08.27 4EverAlfa

Gagyi

Az elejétől kezdve gagyi akciójelenetek, egy alapból jó sztorit a film történetvezetése valahogy középszerűvé tett. A párbeszédek gépiesek, életszerűtlenek, színészi játék szinte senkinél nem jön át. A főgonoszt alakító színész és mindenes nő fogcsikorgatva dühöngi végig, a főszereplő pedig blazírt arccal kommandózza végig a sztorit, a végén egy hiteltelen, sírós jelenettel zárva. Nagyon nem tetszett a film.

2021.08.28 BÉLA Nézhetetlen

HA-HA-HA

Micsoda mázlisták ezek a tálibok ott Afganisztánban, hogy ezeket nem vették be ellenük.

2021.09.04 Zoltán383985

Egyszernézős

Munkahelyen eltelt vele az idő. Egyszer meg lehet nézni. Elég sokáig futottak a végén, hogy még a hó is leesett.

2021.08.29 Sebes Gábor

Szépen belesimul

Végignéztem, hálisten a krimik többségével ellentétben nem félhomályban, pláne sötétségben zajlik, ahol fogalmad sincs, mi történik. Egyenletes B kategóriás akciós vonalvezetés, ennek megfelelő teljesítményt hozó színészek, több nem is volt benne. Manapság ezek mennek általában, sajnos, ideértve egyik kedvenc színészem, Liam Neeson utóbbi szerepléseit is. Ez van, ezt dobta gép. A Ruby Rose viszont jól néz ki, nem tudom, ma lehet-e ilyet mondani. Szerintem tehetséges is.

2022.06.11 Paul56 Nézhetetlen

Nevetséges!

Egy nevetséges baromság az egész film. Ez egy rakás... nem írom le, hogy mi.