44% 93 szavazat

SAS: Vonatrablás a csatorna-alagútban

SAS: Red Notice

 Több
Filmadatlap
9
Vélemények (9)
26
Szereplők (26)
3
Képek (3)
1
Videók (1)
Érdekességek
Díjak
Filmkritika
3
Cikkek (3)
Fórum

Vélemények (9)

Írj véleményt
 
2024.09.05 Gabriella Temesvári

legújabb vélemény

Klisé

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Az egész film kiszámítható, sablonos, önmagában egy nagy spoiler. Rettentő és unalmas. Minden percért kár, amit rászántam. A nők terrorista gonosz szerepben pedig nevetségesek. Szigorú nézés, 50 kilóval bárkit legyőznek. Röhej. És a végén azaz igen morbid nász... Na neeee!

0
 
2021.10.14 jfruzsi97

Egy alap, tipikus akció film. Egyszernézős lesz. Néhol számomra unalmas is volt.

1
 
2024.03.24 Klauka89

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Sam Heughan miatt néztem. :D Amúgy néhol elég unalmas. Jó volt viszont látni a Lyukas-sziklát. A lánykérés elég bohókás volt, illetve hogy az esküvőjén, fogadalomtétel közben is felveszi a telefont hát... nice.

0
 
2021.08.27 4EverAlfa

Gagyi

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Az elejétől kezdve gagyi akciójelenetek, egy alapból jó sztorit a film történetvezetése valahogy középszerűvé tett. A párbeszédek gépiesek, életszerűtlenek, színészi játék szinte senkinél nem jön át. A főgonoszt alakító színész és mindenes nő fogcsik... Több

1
 
2021.08.28 Bélus és a Balerina Nézhetetlen

HA-HA-HA

Micsoda mázlisták ezek a tálibok ott Afganisztánban, hogy ezeket nem vették be ellenük.

1
 
2023.02.18 cynicalrealist

Csatornaszag

Kétségkívül el kellett telnie egy kis időnek, mire rájöttem, hogy a Netflix egyetlenegy dologban profi, ez pedig a kiábrándítás. Ha egy mozicsatorna a legalapvetőbb feladatát sem képes ellátni, azaz szakmányban gyártja a nézhetetlen filmeket, ott tén... Több

0
 
2022.06.11 Paul56 Nézhetetlen

Nevetséges!

Egy nevetséges baromság az egész film. Ez egy rakás... nem írom le, hogy mi.

1
 
2021.09.04 Zoltán383985

Egyszernézős

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Munkahelyen eltelt vele az idő. Egyszer meg lehet nézni. Elég sokáig futottak a végén, hogy még a hó is leesett.

0
 
2021.08.29 Sebes Gábor

Szépen belesimul

Végignéztem, hálisten a krimik többségével ellentétben nem félhomályban, pláne sötétségben zajlik, ahol fogalmad sincs, mi történik. Egyenletes B kategóriás akciós vonalvezetés, ennek megfelelő teljesítményt hozó színészek, több nem is volt benne. Ma... Több

0