
Vélemények (9)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az egész film kiszámítható, sablonos, önmagában egy nagy spoiler. Rettentő és unalmas. Minden percért kár, amit rászántam. A nők terrorista gonosz szerepben pedig nevetségesek. Szigorú nézés, 50 kilóval bárkit legyőznek. Röhej. És a végén azaz igen morbid nász... Na neeee!
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Sam Heughan miatt néztem. :D Amúgy néhol elég unalmas. Jó volt viszont látni a Lyukas-sziklát. A lánykérés elég bohókás volt, illetve hogy az esküvőjén, fogadalomtétel közben is felveszi a telefont hát... nice.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az elejétől kezdve gagyi akciójelenetek, egy alapból jó sztorit a film történetvezetése valahogy középszerűvé tett. A párbeszédek gépiesek, életszerűtlenek, színészi játék szinte senkinél nem jön át. A főgonoszt alakító színész és mindenes nő fogcsik... Több
Kétségkívül el kellett telnie egy kis időnek, mire rájöttem, hogy a Netflix egyetlenegy dologban profi, ez pedig a kiábrándítás. Ha egy mozicsatorna a legalapvetőbb feladatát sem képes ellátni, azaz szakmányban gyártja a nézhetetlen filmeket, ott tén... Több
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Munkahelyen eltelt vele az idő. Egyszer meg lehet nézni. Elég sokáig futottak a végén, hogy még a hó is leesett.
Végignéztem, hálisten a krimik többségével ellentétben nem félhomályban, pláne sötétségben zajlik, ahol fogalmad sincs, mi történik. Egyenletes B kategóriás akciós vonalvezetés, ennek megfelelő teljesítményt hozó színészek, több nem is volt benne. Ma... Több