Az utolsó srácok a Földön

Az utolsó srácok a Földön

The Last Kids on Earth

A tinédzser srác, Jack Sullivan és barátai egy faházban élnek, videojátékokat játszanak, cukorkát esznek és nem mellesleg ádáz harcot vívnak a zombikkal a szörny-apokalipszis idején.

(hp)

Premier: 2019 | Netflix (2019.10.15.)

1. évad (2019) - 11 epizód
2. évad (2020) - 10 epizód

2020.10.17 Márk

Végre egy olyan sorozat, amiben a zombi-apokaliszpis vicces és szórakoztató. AZ ilyen profin és átgondoltan összerakott animációs sorozatokból nem lehet kinőni, mert felnőtt fejjel is ugyanolyan szórakoztatóak.

2019.02.15 ringololol

Kisebb gyerekkel is tökéletesen élvezhető, és nem csak neki, hanem a szülőnek is, úgyhogy ha közös mozizásra kell valami, akkor legyen ez.

2020.02.24 lnorbert33

Nem vártam tőle túl sokat, gondoltam majd az első rész után kinyomom, de nem így lett, mert meglepően szórakoztató, vicces és izgalmas ahhoz, hogy az ember még felnőttként is szívesen nézze.

Az egyik részben Quint megmondja Jacknek, hogy mennyi esélyük van megtalálni June-t a szörnyekkel teli városban, mire Jack azt válaszolja, hogy "Sose mondd meg az esélyeket". Ez hivatkozás a Star Wars egyik jelenetére, amiben Han Solo megkéri szépen C-3PO-t, hogy ne mondja meg neki, milyen esélyekkel navigálnak keresztül egy aszteroidamezőn. Szerző: Varga_Júlia