moco22   2020. 06. 13.

Nagyon-nagyon jó sorozat, jól összeválogatott szereplőkkel. Nincs olyan rész, ami unalmas lenne. Újra és újra megnézem . Büszke vagyok, hogy nálunk forgatták. Várom az 5. (6,7,8...100) évadot. Remélem még folytatják.

Deku   2017. 08. 23.

Látványilag nagyon pöpecül rendben van a sztori pedig kegyetlenül izgalmas. Magával vonz az összes részre, jöhetne belőle még bőven nem tudom megunni. Újra nézős.

Ronin   2016. 06. 14.

Na, nem számítottam ilyen erős szériára, de ez brutálisan jó lett. A látvány a helyén, a történetvezetés elsőosztályú, ez erősen 5-ös!

tamas84   2016. 04. 19.

Baromi jó sorozat lett. Nagyon jó az atmoszférája, azért az durva, hogy amíg nekünk a közszolgálati tévéből az M1 jutott, a briteknek BBC-jük van. :)

coyote   2015. 11. 17.

Okos, szórakoztató, és az első perctől kezdve beszippant. Ennyi!

Emily Fox
Emily Fox