A nyilak háborúja

Park Hae-Il
MuYeol Kim
Moon Chae-won

2018.10.01 hsanya182

Nagyon izgalmas és feszültséggel teli jelenetek vannak benne, régen láttam már a filmet, és tegnap megin' megnéztem, nem is emlékeztem rá, de nagy potenciál van a filmben, érdemes számon tartani, első fél óra kicsit könnyedebb a történet érdekében, de aztán hihetetlen üldözéses jelenetek vannak benne, mindenkinek ajánlom.

2017.03.28 Vuk

Először nem bírtam hinni a szemeimnek, annyira lenyűgözött a film képi világa. Igaz, hogy a történet nincs túlbonyolítva, mégis van benne valami, ami engem abszolút lebilincselt. Izgalmas és mégis fordulatos, szinte egy lélegzetvételnyi percet sem hagyott.

2015.10.16 sadis

Nekem ez a film úgy, ahogy van nagyon bejött, mindenestül. Szerintem nagyon kidolgozott minden szempontból, tapintani lehet egyszerűen a feszültséget és elképesztően sodró lendületű a sztori. Imádtam!

2017.10.18 Lamboh

Az a gondom, hogy nem jut eszembe sok minden már ebből a filmből. Csak az, hogy nagyon tettszett, és még néhány látványos jelenet is rémlik. Az egyik ha minden igaz, akkor pont a végén volt, egy csata jelenet. Újra kellene néznem. Mert tudom, hogy jó élmény volt, csak hát nem mostanában...