NA

Sha po lang: taam long (2017)

Sha po lang: taam long

hsanya182   2018. 08. 27.

Öszetett történet, élet és az elmúlás, születés-halál témaja köré épül. Összességében egy nyomozós film, amiben erősebb hangsúlyt kap a KRIMI mint az AKCIÓ. Van benne kevés üldözéses, verekedős jelenet, főleg a közepén tetszett nagyon, Tony Jaa-ból nagyon szép harcművész koreográfiát hoztak ki, viszont a film vontatottsága nagyon visszaveszi a tempót. Élethelyzet és korosztály függő lesz kinek fog nagyon tetszeni. Ifjú pároknak, fiataloknak ajánlom hátha megértik az apukákat, miért is féltik a házasságtól kicsiny szeretett lányukat és fordítva, az apukák is megérthetnék, hogy nem akarhatnak olyat ami a lányuknak rosszul esik... Angol cím: Paradox. Magyar cím: Nincs választás