Wendy Wu: Hazatérő harcos (2006)

Wendy Wu: Homecoming Warrior

grigoriy1rem   2017. 11. 30.

Nem igazán tudok mit kezdeni ezzel a filmmel, én nagyon akartam szeretni. De rettenetesen dilettánsak a színészi alakítások, a forgatókönyv pedig szemmel láthatóan összecsapott. Nagy kár az egészért, mert én úgy láttam, hogy bőven van potenciál az ötletben.

necum   2015. 10. 12.

Szerintem a Disney próbálja egyre alacsonyabbra tenni önmagánál a lécet. Ezzel a filmmel szerintem ezzel most nagyon összejött neki. Nem tudom, miért kell olyan műfajokat vegyíteni, ami szemmel láthatóan egyáltalán nem tud együtt működni. Hatalmas arrogancia ez a készítőktől, mivel ezzel csakis a nézőknek ártanak. Gyakorlatilag teljesen időpocsékolásnak érzem, hogy megnéztem ezt a filmet.