Egy kutya négy élete

A Dog's Purpose

2019.02.20 Vágottszemű

Hát, nem volt olyan jó. Jobbra számítottam, de azért el lehet vele lenni. Egyszeri megnézésre alkalmas. Nekem nem tetszett annyira ez a film. Nem ajánlom.

2018.11.20 Mithrel

Természetesen tele volt a film cuki kutyusokkal, ami igazán szerethetővé tette, mégis csalódtam benne kicsit. Nem adta vissza a könyv mélységét, nem volt elég megrázó, ha szabad így fogalmaznom. Nem tudom, mi volt benne pontosan a hiba, de kissé felszínesre sikeredett, egyszernézősre.

2017.02.23 Elkoo

Nagyon tetszett a film tartalmaz bőven szórakoztató illetve megható jeleneteket.Ami az állatkínzást illeti szerintem nevetséges állítás,hiszen rengeteg kutya így reagál a vízre.

2017.08.27 T.Andras

Mint általában a kutyás filmek, az Egy kutya négy élete is nagyon megható és szép történet az ember és négylábú barátjának egy életen át tartó szoros kapcsolatáról. Én imádtam.

2019.06.18 Zsolti01

Cuki volt, meg minden, de nem tudott a története magával ragadni. Egyik kutyára a háromnegyed filmet ráfordítják, a másikra meg csak pár percet. Nekem nem nyerte el a tetszésem.

2017.12.06 Imlah

Minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódás lehet. Elragadó, érzelmileg megfogó családi dráma. Aranyos szereplők, életszerű történet. Érdemes megnézni!

2017.02.19 tilino

Nagyon édes film a hűségről és a kitartásról, a feltétel nélküli szeretetről és gondoskodásról. Vicces , humoros, szép környezetben játszódó film, beleillő karakterekkel. Tetesztettek benne a mesés, fantáziajelenetek.

2018.08.11 varkonyiildi

Furcsa volt ilyen jellegű filmben látni Dennis Quaidet, de pozitív meglepetést okozott. Kalandos, fantáziadús, aranyos film. Érdekes a kutya szemszöge, Sokszor igazán emberi.

2019.06.01 Dóra7.6

Ez a film egy csoda. Ettől többet nem is kell róla mondani, kétszer is megsiratott, biztosan a könyvet is elfogom olvasni. :)

2019.03.03 FGyula

Mi volt ezzel a cél

Egy kutya vagy négy? Persze értettem a filmet érzelmes kedves, de minek.

2018.05.31 Csicsi88

Nagyon lélekmelegítő film. Minden történek a maga módján különleges és szeretettel teli. Aki szereti a kutyákat és tudják tapasztalatból milyen velük együtt élni-létezni, mindenképp ajánlom.

2019.01.02 MissFortune

Zseniális. A 4 élet bemutatása nagyon tetszett. Kutyabarátoknak kötelező.:D

2018.04.28 lengerildiko98

Megható történet.

2017.04.26 biter007

Mint nagy kutyás, végig bömböltem (mert ez már nem sírás volt) a filmet. Nagyon megható és szívfacsaró. Nem valószínű hogy még egyszer meg akarom nézni mert napokig szomorú voltam miatta.( Ezt a kutyások szerintem érteni fogják miről beszélek.) Sajná... Több