Egy kutya négy élete

A Dog's Purpose

2018.01.16 lendvaicsaba

Sokáig nem akartam megnézni ezt a filmet, mindig jobbakat próbáltam keresni, de végül rávettem magam. Nem bántam meg. Nagyon gyönyörű film az ember legjobb barátjáról,aki az összes életei során hűséges marad.

2017.01.26 lexlutor

Ez a film egy nagy kamu! A történet arról szól, hogy gondoskodjunk az állatokról, hiszen érző lelkek. Erre pont a film készítői a legnagyobb ellenpéldák. A film jó, de elitélendő, hogy milyen ára volt annak, hogy elkészüljön.

2018.07.09 Dan

Nem értem miért engedik, hogy ezt a filmet bemutassák a moziban! Felháborító! Bojkottálni kellene az állatok védelme érdekében!

2017.11.27 Patrik98

A rendező igen ért ahhoz, hogy hogyan hasson az emberekre, nagyon megható film, egész végig azon izgultam mi lesz a kutya sorsa

2017.01.27 Riot

Egy aranyos családi film. Elgondolkoztató kérdéseket vett fel, és a történet is tökéletesen átgondolt. A karakterek szerethetőek, jól kidolgozottak, a színészeket csak dicsérni tudom. A hangulat is magával ragadó, csak jót tudok róla mondani.

2017.11.21 Jessi:)

Ez egy nagyon magával ragadó történet egy kutya négy életéről. Az első történet vége nagyon megható, és a film vége... imádtam. Nem nagyon szeretem a drámákat, de engem megfogott.

2018.09.09 grigerdiana

Egyszerűen csodálatos volt ez a film. Bármennyiszer megnézhetném minden alkalommal potyognának a könnyeim, gyönyörű története van és a vége pontot tett az i-re. Ajánlom mindenkinek, ritka az ilyen jó film!

2018.10.15 emiel

Nagyon vegyesek voltak az érzéseim a kikerült videó és a vádak miszerint állatkínzázást követtek el a készítők. Nagyon nehéz volt ettől elvonatkoztatnom, de mikor sikerült, rájöttem mennyire jó a film. A karakterek szeretheteőek, a történet jó és ta... Több

2018.07.23 [email protected]

Nagyon megható részek is vannak ebben a filmben.

2017.09.19 Syler

Nekem tetszett. Mindenképpen tudom ajánlani. De nekem a vége kicsit fura volt. Mármint szerintem a pasi a végén kicsit bogaras lett. Hiszen ha belegondolunk nagyon könnyen elhitte hogy az az ő kutyája egy másik testben született újjá.

2018.06.23 CsakMárk

Erre a filmre egyszerűen nincsenek szavak

2017.09.19 Martanza2005

Nagyon jó film! Rádöbbent a való életre, hogy a végén megtaláljuk a helyünket és benne önmagunkat!

2017.02.28 LAndika

Nagyon megható, és egyben aranyos film. Mindenkinek érdemes megnézni, rengeteg mondani valót rejt magába a film. A család a szeretet. Némi humort is tartalmaz amin igen jól fellehetett nevetni!