Egy kutya négy élete

A Dog's Purpose

2019.10.28 VvV

Nagyon szerethető családi kalandfilm, amely a legelejétől a legvégéig tartalmas. Érzelmes film, amelyben főként a drámai vonal tetszett nekem.

2017.03.05 hsanya182

Aranyos és tanulságos családi vígjáték, jó kis spirituális szállal van fűszerezve, ami egyedivé teszi és kimagaslik a többi közül. A kutya a gazdájával azonosulva átéli, az ember magának megteremtett házasság gyötrelmeit, párkapcsolatok sokaságát, kö... Több

2019.02.16 MMcFly2015

Több történettel, egy sikeres egészhez

Sokáig elhúztam a film megtekintését, mert egyszerűen az a tény, hogy egy kutya reinkarnációjára alapoznak egy filmet, finoman szólva se tudja komolyabban felkelteni az érdeklődésemet. De eljött az idő, otthoni környezetbe barátnős közkívánatra megné... Teljes kritika

2017.07.23 Lonka

A film körül fellibbent botrány miszerint komoly állatkínzások voltak a film kapcsán sokáig visszatartott attól hogy megnézzem. Összességében nem rossz film, bár voltak kitöltő jelenteket,amelyek semerre sem vitték a történetet.

2017.12.10 Greeta

Kicsit olyan Marley és én utóérzetem volt a filmmel kapcsolatban. Nem volt rossz, viszonylag sok minden is történt benne, de annyira nem ragadtatott el a film.

2018.04.30 MidoD7

Merem remélni, hogy a film körüli hírek miszerint állatbántalmazás is történt a forgatás alatt csak kamu. A filmet tekintve nagyon megható és érzelmes film. Kutyásként nem is érezhetnék máshogy. Volt némi eltérés a könyvtől de ez elhanyagolható volt ... Több

2019.03.09 Timcsi

Ezzel a filmmel indult el ismét a kutyás családi filmek rohama. Maga a története nem rossz, talán m ég tetszett is, de a film körüli botrányok miatt csak 3 csillag.

2019.04.14 petraszab

A film körüli botrányok miatt adok 3 csillagot. Maga a története jó volt, egy percét se untam, bár sok újat nem adott és az ötlet sem egyedi.

2018.01.21 kevelin

Igazán remélem hogy az állatkínzásos történet csak valami túlérzékeny segítő sztorija volt. Nekem nagyon tetszett a film, megható és végre egy film ami közelebb hozta a kutyák világát. Valószínűleg soha senki nem fogja megtudni mit is gondolnak valój... Több

2017.08.05 felicity

Nagyon tetszett a film bár sokat sírtam rajta. de azt nem értem hogy miért 5 élet volt benne és nem 4 ?

2018.04.11 Annuska

Végre egy olyan film, amelyre az egész család beülhet gyerekestül nagymasától és mindenkinek kellemes kikapcsolódást nyújt. Helyes és humoros történet egy kutya szemszögéből.

2018.07.17 czerik

Egész jó kis családi film egy kutyáról, akit 4 különböző életen keresztül követünk, és aki utolsó életében visszatalál a legelső gazdájához. Picit várható volt, de szórakoztató film.

2019.06.21 Attila G.

Szeretem az állatokat, szeretem a kutyákat, szeretem az állatos filmeket, szeretem a kutyás filmeket. De ezt a filmet valahogy végigunatkoztam, végigszenvedtem - még szerencse, hogy otthon a tévé előtt.

2017.09.18 czigler.nora

Szerintem nagyon kedves és megható ez a film. Humoros mégis drámai, remekül elegyítve a kettőt. Aki szereti a kutyákat mindenképp meg kell néznie, legalább egyszer!