The Expendables - A feláldozhatók

The Expendables

2015.10.31 katalin19

Össze válogatták az amerikai összes akció film szereplőjét. Ami nagyon poénos ötletnek tartok. Tetszenek a küldetések, és a szerep osztások is. Még inkább, hogy nem mindent puskával oldanak meg. Igen ez is trilógia,kapós vagyok az ilyenekre. Kicsit azért mese is van a sztoriban, de ettől amerikai ;)

2016.09.19 Vviktor

Nekem talán ez az első rész jött be leginkább. Moziban láttam és nagy élmény volt mind a látványt mind a sztorit tekintve. Profik a szereplők, magával ragadó a cselekmény.

2015.11.23 Jozzsef

Remek,remek és remek.Ez elmond mindent a filmről.Imádtam,hogy ennyi jó színész van a filmben.Akciódús,de vannak benne vicces beszólások is.Sylvester és Jason királyak.Nem tudok rosszat írni erről a filmről,bármikor szívesen újra nézem,nem lehet megunni!

2015.06.20 Kellangy

Remek akcióvígjáték. Nagyon tetszett, hogy a régi, és az új akciófilm hősök együtt forgatták. Kiváló ötlet, jó megvalósítás, sok humor. Ajánlom.

2015.08.03 Siriusalias

Szódával elmegy, egyébként szórakoztató film aki csak le akar ülni a tévé elé, és nézni ki a fejéből egy kicsit (mert jó az néha egy kis pattogatott kukoricával) annak ajánlom. Egyébként látszik mire megy ki a játék a film készítői is szórakozni akartak miközben készült :)

2016.02.07 bviki

Nagyon megörültem amikor megtudtam hogy van egy ilyen film, látnom kellett mert ez a fajta film eddig nem volt. Sok ismert és remek akció karakter. Remek!!

2015.11.04 Katalin21

Az össze amerikai nyugdíjast össze rakták, ami igen jól össze lett hozva. Mindenki a saját akció filmjeinek a megfelelő szerepet játsza. Bírom ezt a filmet,

2015.10.29 domi1229

Micsoda szereplőgárda nagyon jó színészek egy csapatban. Fantasztikus efektek és beszólások. A sztori pedig hogy Silvester Stalone meg a bandája egy bérgyilkos csapat nekem nagyon bejött. Semmi negatívumot nem tudok róla mondani.

2021.10.24 freeman

Király film.

2015.05.31 War Of Change

Ez a rész nem tetszett annyira, mikor a tv-ben láttam az előzetest meg se akartam nézni, csak mikor mutatták, hogy Statham és Lundgren is benne lesz.

2015.05.26 strelaur

Három szó: Beültem, röhögtem, kijöttem. Mondjuk ez számomra nem is volt nagy meglepetés, Stallone szinte minden filmén többet röhögök, mint az összes vígjátékon összesen, amit csak láttam, és mai napig emlékszem, mikor a moziban Stallonéék megöltek v... Több

2015.03.30 anolib

Nekem valahogy az első rész nem jött be annyira mint a második és a harmadik és ahhoz ,hogy megnézze valaki a másik két részt ez elengedhetetlen. Érdemes megnézni és folytatni tovább a másik két résszel.

2015.02.10 attyla999

Az összes részét láttam a filmnek de nekem a legelső tetszett a legjobban az eddigiek közül. Tele harcokkal és lövöldözéssel. Nálam a film 10 / 10-et kapna. 2010-ben a kedvencem volt. Aki még nem látta annak mindenképp ajánlani tudom.

2016.02.12 vermusz

Pár poén, akció. Történet gyenge.