A gyerekek jól vannak

The Kids Are All Right

2022.12.10 Dorkateo

Kamaszként 1 idegesítő anya is elég! Nem ám, hogy kettő...

2017.10.25 Deku

Szinte én szégyelltem magam a film megtekintése közben akkora hibák voltak benne. Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Teljesen elszúrt az egész legszívesebben mínuszt adnék rá mivel annyira nem tetszett.

2015.05.14 ZeroHero

Szerintem ez egy jó kis film. Én kellemesen szórakoztam és örülök, hogy véletlenül megláttam a műsorban. Nagyon jó párbeszédek, nekem különösen "Nic" szövege tetszett, szórta a (néha kicsit durva) poénokat. Megmutatta, hogy az ilyen "más" család is u... Több

2017.06.28 miklosvaridori

Kicsit langyos film, lassú mederben folynak az események de a hangsúly a mondanivalón van. Julianne Moore, Annette Bening, Mark Ruffalo, mind jó színész és együtt kifejezetten tetszettek.

2015.08.30 Mr. Zero

Top 10-ben benne van. Úristen az egyik kedvenc filmem. Látszik, hogy sok munka van benne. Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Ha még nem láttad itt az ideje!

2015.02.11 pillacica7

Nekem enyhe csalódás volt a film, több vonalon is. Sokkal több volt benne, mint amennyit kihoztak az eleje jól indult, de szerintem a végét elszúrták. Pedig az alapötlet kiváló, a szereposztás remek, a színészek kitesznek magukért.

2016.06.09 tamas84

Király film volt, nagyon tetszett, hogy egy viszonylag érdekes, különleges témát dolgoz fel, és egyáltalán nincs semmiféle szájbarágós üzenete az egyenlőségről meg ilyesmikről, hanem pont az benne a jó, hogy normális emberként kezeli ezeket az amúgy szokatlan családokat is, ami tök jó.

2016.04.02 Sniper

Jó film nagyon, főleg a szülőpáros játékát bírtam nagyon, szerintem ők egészen utánozhatatlanok voltak, de azért a gyerekek sem voltak semmik. Az apa viszonylag közepes volt, nem értem, hogy ezt a fickót mostanában mért sztárolják annyira, szerintem nem különösebben nagy szám.

2015.02.23 kiscsillag8902

Jó kis film, nem mindennapi történet, és felfogás. Érdemes megnézni, különleges élményt nyújt a nézőnek. A színészek nagyon jól játszanak, a helyszín is szép.