A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2015.03.01 orlandooo

Imáááádom:) Egyszerűen nem tudom megunni..:D Akárhányszor megtudnám nézni.:D Peter Jackson elképszető trilógiát hozott össze, nagyon jól húzta meg a könyvet, és a színészek is pazarul alakítottak.

2015.04.24 gaboca1981

Hogy lehet egy filmet ennyire elhúzni?

Már jó előre is elnézést kérek a sorozat rajongóitól, de a véleményem számukra lesújtó lesz. A kritika az egész trilógiára vonatkoztatható - az első részt leszámítva, melynél az első fél óra után elaludtam (mindezt délelőtt 11 környékén), úgyhogy ne... Teljes kritika

2014.11.02 Sniper

Akik úgy gondolják, hogy A gyűrű szövetsége a legjobb film, amit valaha készítettek, azoknak mindenképp látniuk kell a folytatást. A forgatókönyv nagyszerű, az animáció csodálatos, a történet magával ragadó. A nazgúlok végre olyan félelmetes lények, ... Több

2016.03.03 Elizabeth

Könyvhöz hű szerintem! Ez miatt nekem tetszik!!Mozgalmas látványos!

2018.09.02 Barnabii44

Nagyon jó folytatás.

2015.03.09 kisslaszlo2

A trilógia mindhárom részét láttam bővített kiadásban . Izgalmas film! Talán ebben vannak a legjobb csata jelenetek! 10/10

2016.02.07 Isindar

Komolyan nem tudom mit lehet még róla elmondani, aki szereti a fantasyt vagy a középkort annak kötelező. A trilógiát pedig ajánlott egyben bővített verzióban megnézni (~12 óra) aztán talán vissza sem találsz középföldéről :D

2015.01.23 David

Peter Jackson ismét hatalmasat alkotott, kiváló folytatás, nekem ez a kedvenc részem, a speciális effektek, a Helm szurdoki csata óriási.

2021.03.24 freeman

Királyságos film.

2015.03.10 stothtibor

Csak ajánlani tudom, epikus sztori, nagyszerű látvány, remek harcok és akció jelenetek, de színészek is remek alakításokat hoztak! Kihagyhatatlan film!

2015.03.09 nemethgergo31

Csak ajánlani tudom, epikus sztori, gyönyörű látvány, kosztümök, remek szereplőgárda! Ajánlott film minden fantasy fanatikusnak.

2015.03.07 imstlye

Ez egy olyan Fantasy amit mindenképpen vászonra kellett hozni! Szeretem az összes részét, szép film nagyon!

2015.02.13 tothtamas

Nagyon jó , izgalmas és fordulatos film, egy igazi modern klasszikus. Peter Jackson nagyon érti a dolgát, csodálatos, amit ezzel a trilógiával felépített.

2015.02.02 Andi66

A trilógia második része. Nagyon jó film végig izgalmas. Nagyon jó színészekkel. Érdemes megnézni