A Gyűrűk Ura: A két torony

The Lord of the Rings: The Two Towers

2015.03.11 tothistvan2

A trilógia mindhárom része más és már miatt jó! Ez a része izgalmas! Ebben vannak a legjobb csata jelenetek! A szereplők is remekül játszanak benne. 10/10

2015.02.10 nandiwrc

Egy zseniális trilógia remek második része. Szerintem jobb, mint az első rész, de nem jobb, mint a harmadik, persze nálam még így is simán megéri a maximális pontszámot. Csodálatos látvány, remek történet és kiváló alakítások. Egyszerűen magával ragadó.

2015.03.14 gaalerzsebet

Csak ajánlani tudom mindenkinek akik szeretik a kaland filmeket, epikus sztori, szemkápráztató látvány és a remek szereplőgárda hozzájárul a film sikeréhez! Mindenkinek ajánlom a filmet , de érdemes a könyvet is elolvasni. 4/5

2015.03.09 Szilárd996

Nagyon szuper film. Aki szereti a fantasy műfajt mindenképpen látnia kell. Érdemes könyvben is elolvasni!

2015.02.08 mesterjani

Valamikor régen még moziban már ott magával ragadott a film mikor a hatalmas hegylánc gyomrába bevitt a kamera és azt láttam, ahogy Gandalf élet-halál harcot vív a Barloggal. Ilyen epikus nyitást az óta sem láttam. Ezek után több szálon futnak az ese... Több

2019.10.17 Anjah

Ez volt a trilógiából a leggyengébb láncszem. Jó ez is, nem mondom, hogy nem, de valahogy nekem annyira nem tetszett mint a többi. Mondjuk, Gollam nagy kedvenc . De valahogy Frodot nem bírom elviselni .

2015.04.12 reddress1

A trilógiából a kedvenc részem. Izgalmas cselekmény, gyönyörű látványvilág, a karakterek zseniálisak, a rendezői változatot érdemes megnézni. Imádtam!

2015.01.27 Tresor

Első 3 kedvenc filmeim közzé sorolható. ( Mivel 3 részes :).)

2015.02.15 FCSZ

Szerintem is nagyon jó film. A trilógia mindhárom részét láttam bővített kiadásban (bár ez egy kicsit sok volt). Izgalmas és fordulatos film!

2015.02.10 mneviki

Nagyon tetszett a film, az összes részét megnéztük a családdal, csak ajánlani tudom mindenkinek, remek kikapcsolódás! :)

2015.03.11 anemeth

Korszakalkotó, fantasztikus film, remek színészi játék, gyönyörű kidolgozottság, bátran ajánlom mindenkinek.

2015.02.22 dorika298

Már az összes részét láttam :) és mindegyik része nagyon tetszett :) bár talán az első volt a legjobb, de ez általában minden filmmel így van :) ajánlom mindenkinek :) Peter Jackson nagy zseni, a világ amit felépített, egészen elképesztő.

2017.03.14 ericsuj

nagyon jol vezetett filmsorozat, folyamatos titkok amik feltárulnak harcok, egy tökéletesen összetett csapat még ha szét is szórodnak, izgalmas, látványos, nézzétek meg de az elejétöl :)

2015.01.30 Slashbácsi

Egyike a nagyon eltalált adaptációknak. Talán a legjobb rész a trilógiában, a történet még minidig izgalmas a szereplőgárda hatalmasat alakít, Aragorn , Gimli és Legolas a kedvenc trió, és a zene is nagyon el lett találva.