Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2)
Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Tartalom

Harry, Hermione és Ron visszatérnek Roxfortba, hogy elpusztítsák az utolsó horcruxot. Mivel Voldemort egyre erősebb, és már a Mágiaügyi Minisztérium is a kezében van, minden eszközt bevet, hogy meggátolja Harryt és társait a sikerben. Megkezdődik Roxfort ostroma, mely során végül összecsap az ijfú varázsló és Voldemort.
(SódóGA)

2015. 01. 23. 16:18

Nagyon jó film! Izgi, humoros, tökéletes filmzene készült hozzá. Nagyon szeretem ezt a világot! :3 De ez a befejezés... x( Na de a lényeg, hogy ez egy fantasztikus film, akárcsak az eddigi részek. :)

2015. 04. 25. 07:35

Én nagyon szomorú voltam hogy befejezték a filmsorozatot.Mindegyik részét imádtam.Izgalmas és akciódus film,Daniel Radcliffe,Rupert Grint és Emma Wattson pedig felejthetetlent alakítottak.J.K.Rowling pedig remélem soha nem fogja megbánni,hogy megirta.

2016. 05. 06. 18:28

Méltó lezárása lett ez a filmeknek. Jól megoldották a felvezetést az előző részben és így ez a rész lett az egyik legjobb. Bár Harry Potter és Voldemort összecsapása szerintem is lehetett volna valamivel nagyobb volumenű is.

Bonnie Wright
Emma Watson
Rupert Grint
Daniel Radcliffe
Matthew Lewis

Voldemort képtelen a szeretetre, mivel szerelmi bájital hatása alatt fogant.

(Laca92)

A Malfoy családnév latin Maleficus szóból ered, jelentése: gonosz dolgot tenni.

(Laca92)

Az Expecto Patronum varázsige latinul,azt jelenti, Várok a védelmezőmre.

Smoking Barrels:Smoking Series: Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész
Mi volt a titka Harry Potternek? A mese, pontosabban a jól megírt mese, a filmváltozatnak pedig az, hogy már volt olyan szívonalon a CGI, amikor elkezdték a forgatásokat, hogy vászonra tudták álmodni Rowling fantáziavilágát. 8/10