Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2)
Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Tartalom

Harry, Hermione és Ron visszatérnek Roxfortba, hogy elpusztítsák az utolsó horcruxot. Mivel Voldemort egyre erősebb, és már a Mágiaügyi Minisztérium is a kezében van, minden eszközt bevet, hogy meggátolja Harryt és társait a sikerben. Megkezdődik Roxfort ostroma, mely során végül összecsap az ijfú varázsló és Voldemort.
(SódóGA)

2017. 07. 02. 14:49

Méltó befejezése volt a sorozatnak, bár nem feltétlenül volt szerintem szükség arra, hogy két felé szedjék a történetet. Jónak tartom a filmet, de nekem az első 2-3 rész jobban tetszett.

2017. 03. 07. 18:37

Nagyszerű befejezés egy élet munkáját látván, de nagyon sok karaktert sajnálok.

2017. 07. 29. 11:28

Ebben a részben az tetszik, hogy nagyon részletesen bemutatja a Roxforti csatát, pontosan úgy ahogy a könyvbe van, és vannak benne hatalmas csavarok. Pl: Piton végig Harryt segítette.

Bonnie Wright
Emma Watson
Rupert Grint
Daniel Radcliffe
Matthew Lewis

Voldemort képtelen a szeretetre, mivel szerelmi bájital hatása alatt fogant.

(Laca92)

A Malfoy családnév latin Maleficus szóból ered, jelentése: gonosz dolgot tenni.

(Laca92)

Az Expecto Patronum varázsige latinul,azt jelenti, Várok a védelmezőmre.

Smoking Barrels:Smoking Series: Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész
Mi volt a titka Harry Potternek? A mese, pontosabban a jól megírt mese, a filmváltozatnak pedig az, hogy már volt olyan szívonalon a CGI, amikor elkezdték a forgatásokat, hogy vászonra tudták álmodni Rowling fantáziavilágát. 8/10