Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2)
Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Tartalom

Harry, Hermione és Ron visszatérnek Roxfortba, hogy elpusztítsák az utolsó horcruxot. Mivel Voldemort egyre erősebb, és már a Mágiaügyi Minisztérium is a kezében van, minden eszközt bevet, hogy meggátolja Harryt és társait a sikerben. Megkezdődik Roxfort ostroma, mely során végül összecsap az ijfú varázsló és Voldemort.
(SódóGA)

2017. 03. 08. 13:34

Méltó lezárása egy kiváló filmsorozatnak. Amit az eddigiekből hiányoltam azt itt összerakták. Figyeltek arra, hogy ne maradjon hiányérzet még a hozzám hasonló kritikusabb emberekben se. A végjáték, a párbeszédek és a filmzene is kivételesen jól sikerült így megérdemel 5 csillagot!

2016. 02. 04. 21:38

Éppen hogy elmegy egynek ez a kategória nagy nehezen. Épp ha más nem ugrik eszembe, akkor megfelelő lehet, de máskülönben biztos nem nyúlnék hozzá. Egynek megtette. Ajánlom.

2017. 03. 07. 18:37

Nagyszerű befejezés egy élet munkáját látván, de nagyon sok karaktert sajnálok.

Bonnie Wright
Emma Watson
Rupert Grint
Daniel Radcliffe
Matthew Lewis

Voldemort képtelen a szeretetre, mivel szerelmi bájital hatása alatt fogant.

(Laca92)

A Malfoy családnév latin Maleficus szóból ered, jelentése: gonosz dolgot tenni.

(Laca92)

Az Expecto Patronum varázsige latinul,azt jelenti, Várok a védelmezőmre.

Smoking Barrels:Smoking Series: Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész
Mi volt a titka Harry Potternek? A mese, pontosabban a jól megírt mese, a filmváltozatnak pedig az, hogy már volt olyan szívonalon a CGI, amikor elkezdték a forgatásokat, hogy vászonra tudták álmodni Rowling fantáziavilágát. 8/10