Aladdin

Aladdin

2016.08.06 babsy88

Gyönyörű a zenéje egy új élmény a kedvencem. A Jin és a kismajom a legaranyosabb benne. Gyerekkorom egyik kedvence volt!

2017.11.20 Bazzzsi

Egy nagyon látványos Disney mese, ez az arab vonal nagyon jót esz neki. Izgalmas a története, amennyire egy mese az lehet. Nagyon jók benne a karakterek, a dzsinn meg a kis majom a kedvenc.

2016.08.29 Szivárvány1

Aranyos Disney történet az Aladdin is. Szép szerelmi történet rengeteg kaladdal és aranyos karakterek tömegeivel. Dzsini magyar szinkronhangja Mikó Istvánnal valami mennyei. Sok szép percet szerzett a rekeszizmaimnak a mese során.

2018.04.23 TomÁcs

Repülő szőnyeg, dzsinn, titkos szerelmi kapcsolat mi kell ennél több! Szép kinézetű mese, viszonylag tartalmas történet, érdekes karakterek, értelmes párbeszédek.

2023.04.16 Informer2

Ez a mestermódon elkészített animációs film, egy klasszikus, amelyet számos gyermek és felnőtt szeretett az évek során. Azonban, ha objektíven megvizsgáljuk a filmet, akkor számos kritikát is fel lehet vetni. Az egyik fő kritika, hogy a film erősen t... Több

2018.12.27 VvV

Egy kis varázslattal meghintett történet. Nagyon kalandos és látványos, sok minden történik benne, de persze a végén győz a jó.

2018.07.28 Norbi

Mesének mese, aranyos, enyhén leöntve sziruppal, szél kis szerelmi történettel nyakon öntve. Nem annyira különleges a szívemnek, de egyszer-kétszer megnézhető.

2015.06.18 Dodi

Nagyon szórakoztató, jó humorú mese. A karakterek nagyon szerethetőek, főleg Dzsinni, hihetetlenül humoros!

2017.04.15 rainman

Humoros, érzelgős, kalandos, nagyszerű! Igazi klasszikus született a Disneytől, pedig alapvetően egyszerű a történet: a szegény, álmodozó fiú, ezernyi kaland útján eléri célját, legyőzi a gonoszt és megkaparintja a lány kezét. Egyszerű, mint a bot, e... Több

2024.03.30 FREEWAY

Egy új élmény

Minden bizonnyal az, amikor újranézem. Elképesztő ez a mese, a kreativitása lenyűgöző még mindig. A karakterek és a történet minden passzol. Ha már a karaktereknél tartunk, nagyon szeretem Jágót, és természetesen Dzsinit se felejtsük ki. A betétdalok is mesések. Csak egy bajom van ezzel a mesével: NEM LÁTTAM GYEREKKOROMBAN. :)

2017.12.17 Greeta

Ma már ilyen látványos és tartalmas meséket nem nagyon gyártanak. Remek zenék vannak benne és a története is izgalmas és kalandokkal teli. A karakterek igazi egyéniségek.

2019.03.07 Timcsi

Kicsit misztikus, kicsit romantikus mesefilm. A látványa szerintem nagyon ott van akárcsak a dalok. Én a papagájt bírtam a legjobban.

2018.03.07 kevelin

Alapból nem vagyok sajnos nagy Walt Disney fan és sajnos ez a mese sem nyerte el a tetszésemet. Nem volt rossz de nem volt kifejezetten jó se.

2018.03.18 hackerjulcsi

Szeretem a mesefilmeket, különösen az olyanokat, amiknek morális tartalma van. A magyar nyelvű betétdalok pedig gyönyörűek és a gyerekkorom meghatározó darabjai.