Alkonyat

Twilight

2017.01.23 Enjoy

Annak ellenére hogy nem vagyok oda a kategóriáért, mégis nagyon tetszett a film. Adott valami egyedülállót, amit a többi hasonló műfajú film nem. Érzelmes, ugyanakkor különleges, kalandos és érdekes , látványos is.

2016.06.27 portal91

Barátnőmnek köszönhetően végig kellett néznem és azt kell, hogy mondjam nem bántam meg. Az első rész még egész tűrhető, persze a vámpírok gyalázása stb.. de egy filmnek elmegy.

2015.03.19 mimi

A harry potterben nagyon szerettem Robert Pattinsont, azért néztem meg, de nézhetetlen. Csöpögős, értelmetlen és unalmas romantikus sztori, szigorúan kislányoknak, ráadásul borzasztó kivitelezéssel.

2016.07.25 feketerigous

Nem igazán tetszett az első rész, szerintem kissé nyálasra sikeredett az egész történet. Nem voltam azok között, akik elsőként látták ezt a filmet, de mivel annyian rajongtak érte rávettem magamat. Alapjában jó lenne a történet, de túl műre és erőltetettre sikeredett a kivitelezése.

2016.11.07 Manfred

Tetszik a filmben hogy amellett hogy romantikus és érzelmes is nagyon izgalmas a sztorija. Elvont, különleges hangulatú film és egyáltalán nem sablonos. Karakteresek a szereplők.

2015.06.03 sonyxxx

A könyv egyáltalán nem volt rossz, de hogy ezt a filmet hogy lehetett ilyen gagyira megcsinálni azt nem tudom. Az egész filmről a B kategória jut eszembe semmi több. Különösen azért érdekes ez, mert a két főszereplő más filmekben egyáltalán nem tűnt ilyen rossznak, úgyhogy ez talán inkább a rendezőn múlott.

2016.07.20 K.bogi

Emlékszem annó mikor középiskolás voltam mekkora hírverés volt körülötte. Mindenki rajongott érte akkoriban. A mai napig nem értem ezt az egész hisztériát körülötte. A történet debil és unalmas, egysíkú. És még egy értelmes normális színész sincs semelyik részben. Úgyhogy ez rejtély marad.

2016.12.15 Maxima

Nekem bejött a film és ez az első rész a legjobb a sorozatból. Izgalmas ugyanakkor érzelmileg is megfogó romantikus film karakteres színészekkel, érdemes megnézni!

2016.04.30 nagyniki987

Sokakkal ellentétben nekem tinifilmnek tűnik, hiányzik belőle a mélység és a mondanivaló. a film "lebeg" egy szinten, de nagy fordulatok, ütős részek nincsenek benne, talán a befejezés üt valamennyire, bár hagy nyitott kérdéseket.

2018.08.07 varkonyiildi

Az Alkonyat azon kevés filmek közé tartozik ami akkor sem okoz csalódást ha először a regény változatát olvassuk el és csak utána tekintjük meg. Nagyon jó film.

2016.06.17 Panna

Nem volt rossz ez a felvető rész. Megismerhetjük a szereplőket és kezd kirajzolódni egy történet.

2015.10.31 katalin19

A tinik Legjobb film sorozata. Vámpíroktól kezdve a farkasokig minden oltári benne. Jók a sztorik. Szereplőket is imádom. Mániám volt anno mikor megjelent. Mindig izgatottan vártam a folytatást.

2015.06.01 *tünde

Nagyon szeretem ezt a filmet! Anyukámmal ezerszer láttuk. Bármikor leadják a tv-ben gondolkodás nélkül ezt nézzük. Jó kis romantikus film! :)

2017.04.24 jozsagabri

Mint általában a többrészes filmek esetében, ezúttal is az első része jött be a leginkább. Ebben még találhatunk újdonságot, másságot a hasonló filmekhez képest.