Alkonyat

Twilight

2015.03.11 anemeth

Érdekes hangulata van, Robert Pattinson jól játssza ebben a részben a karaktert, nekem tetszett. Steart és Pattinson párosa remekül működött, és jól alapozták meg a folytatásokat is ezzel a résszel.

2016.09.03 szisziszabo

Hát őszintén szólva nekem nagyon nem nerte el a tetszésemet.... Eléggé egyhangú unalmas sztori... A történet nem túl eredeti, de a színészek sem azok.. Sokszor lapos, közhelyes, és sablonos a sztori... Én azért többet vártam... :(

2015.07.20 julisX

Van egy egyedi hangulata a filmnek. A könyveket is olvastam, és szerintem sikerült visszaadni azok hangulatát. A látvány rögtön megfogott, és mondjon bárki bármit, szerintem a színészgárda sem rossz.

2018.08.02 Eniiikee

Örök kedvenc film marad. Legjobb film. Igazi csajos film, ha sírni akarsz, ha nevetni; mindenre tökéletes.

2015.03.06 katus200

Nagyon jó film! :)

2015.08.04 luba323

Kevés CGI, annál több kémia. Edward és Bella szerelme, a határaik átlépése, a másik féltése, és a félelem a másik világától. Ezeket szerintem sikerült hatásosan megjeleníteni a filmben. Az is tetszik, hogy nem a vér fröcsög, hanem valami misztikusabb dolgot látunk a vásznon.

2021.08.17 Lizzie389758

Tinirománc

Nekem tetszett. A könyv olvasása után még jobb. :D

2015.02.01 bpetra25

Sokan leszólják,hogy túl nyálas meg,hogy fúj Edward, de bevallom én nagyon szeretem, tetszik,ahogyan úgy odavannak egymásért,és küzdenek egymásért, nagyon szép effektek vannak benne! Romantikus, akció dús!

2015.07.27 karoka

Szerintem vegy tinilányoknak való vámpíros romantikus film.Nyálas,csöpögős,egyszer nézhetős.Kristen Stewart idegesítő,Robert Pattinson pedig ugy néz ki mitha sirna,amikor Bellával csokolozik.Szoval egyáltalán nem tetszett,akinek tetszik,annak tetszik,nekemnnem tetszett.

2015.03.05 kata200

Filmben is jó meg könyvben is nagyon jó :)