Alkonyat

Twilight

2015.01.26 Ata

Nem rossz film, nekem tetszik az egyedi hangulata.

2015.08.06 teado

Nagyon szeretem ezt a filmet! Anyukámmal ezerszer láttuk. Bármikor megy a tv-ben gondolkodás nélkül ezt nézzük.

2015.03.17 kotipeter

Ennél a filmnél már csak a Szürke ötven árnyalata rosszabb. Nem gondoltam,h lesz ilyen, de lett. Ettől függetlenül ez a film még mindig szerény véleményem szerint egy nagyon gyenge, nyálas, fapofájú színészi játékokkal teletömött nyálas film, ami a t... Több

2015.03.13 galambi

Igaz nem sikerült olyan jól, mint a könyv, de szerintem ennek ellenére is nagyon jó lett, mint film. Nagyon szuper a hangulata, pedig a színész csajszit annyira nem bírom. :)

2015.02.14 lombaresztii

Hát én nem szeretem az alkonyat filmeket, szerintem a színészi alakítás borzasztó, és ez az egész filmet tönkrevágja, bár maga a sztorija se az én műfajom, de van akinek tetszik.

2015.02.13 LAlexa23

Vámpíros, szerelmes, kicsit nyálas, de azért jó :) Tetszett.

2015.01.26 Piper

Könyvben és filmben is nagyszerű. :)

2014.10.06 mártilány

A vámpírfilmek popcornizált változata. Ha valaki ezt szereti, annak jó, nekem ez kevés. Bevallom kétszer kezdtem el nézni és harmadjára sikerült. Van valami hangulat, de az nagyon kevés egy egészestés játékfilmhez.

2015.03.03 balogh.petr

Sohasem fogom már megérteni, hogy ezen mit szerettek a rajongók. Bár talán az lehet, hogy egyik oldalról divat lett szeretni, másik oldalról meg utálni. De akármeddig töröm a fejem nem jut eszembe egy pozitív érv sem a film mellett.

2015.02.21 Vica

A szerelmi háromszög a filmben nagyon jól és izgalmasan van ábrázolva. Nekem ez az ide-oda tobzódás nagyon tetszett, meg a romantika is fellelhető volt a filmben, mindazonáltal annyira nem éreztem itt még a főszereplők közötti összhangot. A könyv min... Több

2015.02.04 Hamsti

Én is azok közé tartozok, akinek tetszett és bejött ez a film. Engem megfogott. Szerintem a színészek ügyesek, megfelelő a szereplőválogatás. Valamiért Robert Pattinsont megszépíti a tökéletes vámpírba ágyazott szerepe. :) 5 pont

2015.01.30 DorinaBakos

Zseniális film! Olvastam könyvben is, de mind a kettő nagyon jó!! Minden részét láttam, és csak dícsérni tudom!

2015.01.26 Sindyke

Még a vámpírimádó mizéria előtt láttam ezt a filmet, és csillogó szemekkel jöttem ki a moziból. Nekem nagyon nagyon megtetszett és nem divatból.

2017.03.04 LucyGy

Ez egy tipikus olyan film amit az emberek nem fognak elfelejteni és ezt nem is csodálom. Nagyon eredeti film volt a maga módján a színészek pedig királyul alakították a rájuk eső szerepet!