Karanténban

Karanténban

Alone

Amikor váratlanul egy fertőzés üti fel a fejét, Aidan teljesen elbarikádozza magát otthonában, így próbálva túlélni a mindennapokat.

(csd)

Rendező: Johnny Martin
Forgatókönyvíró: Matt Naylor
Premier: 2020.10.16. | Telekom TVGO (2021.03.04.)
Forgalmazó: ADS Service

2021.10.13 Bazzzsi

Donald Sutherlandtől nem egy megszokott alkotás. Tyler Posey-t bírom, de nem lett egy emlékezetes alkotás.

2021.03.05 János Antal

Minek?

Egyszer nézhető, de sajnos teljesen felesleges remake. Semmivel nem jobb, és semmit nem tesz hozzá az eredeti #Túlélők című, dél-koreai filmhez. Aki Donald Sutherland miatt nézné meg, összesen kb.10 percet szerepel csak a filmben.

2021.03.14 Cleo

Ugyanaz, mint a koreai #Túlélők Netflixes film, csak az amerikai változata. Semmivel sem különb remake, az eredeti jobb. Inkább azt nézzétek meg!

2021.03.05 Denisqoo

Nagyon sok hasonlóságot véltem feldedezni a film és egy koreai mozi között, de amikor megnéztem, kiderült, hogy ugyanaz írta a forgatókönyvet, így nem gondolom, hogy koppintás. Viszont meg kell hagyni, az eredeti Alive című dél-koreai film sokkal jobb.

2021.03.06 stevepisti

Csatlakozom az előttem véleményezőkhöz, durván koppintották a koreai Túlélőket. Kár érte és felesleges. Én mindenképp az eredetit ajánlom megnézésre, kidolgozottabb, feszültebb, komorabb hangvételű.

Fekete tó
2016