Az élet habzsolva jó

The Spectacular Now

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Érdekes és elgondolkodtató film komoly, letisztult szerepekkel. Kedves film, nem lett nagy kedvenc, de egyszer mindenképp meg lehetett nézni.

2017.04.11 indingo

Furcsa volt a két főszereplők szerelmesként látni, más filmek után. A történet egy erős közepes, életszagú, nem túlcsicsázott film. Korrekt film, egyszer érdemes megnézni.

2017.10.23 ArpiHajdu és Réci

Én nagyon szerettem a The Spectacular Now-t, már csak a két főszereplő miatt is, akik sokkal hitelesebbek szerelmes párként, mint ellenségként (mint a Beavatottban). Ahogy mondani szokták: nagyon helyesek együtt :) A sztori amúgy semmi olyat nem ad, ... Több

2017.08.30 Deku

Ez a film nekem személy szerint nem igazán tetszett de borzasztó rossz sem lett így azért nézhető kategóriába esik. A karakterekre nem volt panaszom de ez kevés volt a jó filmhez.

2019.10.23 dailyfilmsan

Nem is tudom hova tegyem a filmet. Szerintem nem volt nagy szám mégis volt benne valami... az uncsi hétköznapi jeleneteken kívül. Érdekes a forgatókönyv még ha a kivitelezés nem is lett annyira fényes volt benne fantázia. Szerintem egy iszonyat átlag... Több

2018.04.10 Szilonka

Helyes történet két emberről, akik egy véletlen folytán kerülnek közel egymáshoz és bár elsőre különbözőnek tűnnek nagyon is hasonlóak és hasonló családi problémákkal kell megküzdeniük.

2016.09.11 puffancshercegnő

Kedves romantikus történet, semmi több. A történet kiszámítható, de ha csak egy kis lazulás miatt megnézzük, nem fogjuk megbánni, mert leköti az embert, csak ne várjon tőle többet, mint amit egy egyszerű inkább tinis romantikus film nyújtani tud

2017.10.23 Bazzzsi

Semmi különös sincs a filmben mégis egy hatásos alkotás Az első szerepel kibontakozása, amely egy tök véletlen eredménye és két teljesen különböző ember habarodik egymásba.

2018.10.28 VvV

Szerettem a két főszereplő közti kémiát. A film elég életszagú. Furcsa, hogy később más filmben is együtt játszottak bár teljesen más kontextusban.

2017.07.23 Lonka

Az első film, amelyben Miles Teller és Shailene Woodley együtt játszott. A kémia rendben volt közöttük. A szerelem nem válogat, bárkik között kipattanhat a szikra.

2017.12.18 Greeta

A legfurcsább élethelyzetekben akadhat az emberre a szerelem. Ahogy a filmben is. Egy őszinte történet, sallangmentes párbeszédekkel. Élvezetes film.

2019.05.17 petraszab

A két fiatal titán legjobb közös filmje. A története végtelenül egyszerű, de nagyon természetes és hihető az egész. Nincs túlerőltetve.

2020.09.29 belavagyok

A legváratlanabb helyeken bukkanhatunk olyan emberekre akik örökre megváltoztatják az életünket. Valahogy ez történt a két főszereplővel is.

2017.06.01 vivikejencikelara

Nagyon tetszett a film még úgy is hogy tudom sok hasonló film van. Kivételesen jó színészek kaptak helyet a filmben akik remekül alakították karaktereiket. Másodrészben a zenék is jók.