Az időgép

The Time Machine

2023.08.26 Ergit

Látványos és izgalmas film.

2023.03.30 Erik Csok

Érdekes jövőkép

Az a fajta film, amire leülsz, megnézed, és kikapcsolódsz másfél órára. Nagyon érdekes témát feszeget, és vannak benne elgondolkodtató dolgok, érdekes jövőképet mutat. Nagyon másra számítottam, de így is bejött nekem ez a film. Még egy kis mondanivalót is hordoz magában, amit én csak szeretek az ilyen filmekben. Nem tudom, mit mondjak még, akit érdekel nézze meg, elgondolkodtató alkotás.

2015.05.05 titra

Ez a film egy H.G. Wells novella alapján született, az eredeti mű 1895-ben került ki az író fejéből, akkoriban az az alapötlet, hogy valaki időgépet építve próbál változtatni a jövőjén annyira még azért nem volt ám elhasználva, mint manapság. A parad... Több

2019.06.28 Ms. Akárki

Nagyon érdekes és elgondolkodtató. Időutazás ugyan megoldotta a főhős szerelmét mégsem tudja megmenteni, amikor egy kis rablás elfajul és lelövik. Egy baleset folytán jócskán eltéveszti az időt és nagyon izgalmas látni ahogy próbál beilleszkedni és alkalmazkodni ehhez az utópisztikus világhoz.

2021.05.29 drg0602

Kellemes kis alkotás...

Tökéletesen lefoglalt. Látványos, helyenként izgalmas kaland film. Mindenképpen ajánlom. Érdemes megnézni.

2015.06.18 Tomi

Nagyon szeretem az időutazós filmeket így ez sem maradhatott ki. A film egyszerű de nagyszerű. Egy könnyed kis film nem túl hosszú játékidővel. Ennek ellenére nagyon tetszett és ajánlom mindenkinek :)

2015.07.26 Bekmeli

Nagyon tetszik, hogy a misztikus, sci-fi film kategóriát vegyítették a romantikával, nagyon érdekes és szórakoztató műfaj lett belőle. Magával ragad a film, leköt és látványos is.

2015.12.13 varjú

Az alapötlet kissé elhasznált. A hős szerelmes feltaláló szeretné megváltoztatni a múltat, de egy paradoxon csapdájába esik. A történetet közepes minőségben realizálták a készítők. Van pár következetlen lépés a történetben, például a gép szétverése, ... Több

2015.11.01 quentin

Különösen szeretem az időutazós filmeket, és ez még a jobbak közé tartozik. H.G. Wells regénye, ami a film alapjául szolgált, már önmagában is jó. A rendező igyekezett igényes, kellőképpen misztikus, de mindenek előtt egy izgalmas katlanfilmet alkotni. Olyan kérdéseket is feszeget, amin érdemes elgondolkodnunk.

2016.06.19 Bóza Lajos

Jó az alap ötlet: H. G. Wells az egyik kedvenc írom. Könnyen követhető történet egyszerű látvány elemekkel, melyek nagyon jól alátámasztják a történetet, + egy kis romantika, nagyon hihetően előadva!