Bérgyilkos a szomszédom

The Whole Nine Yards

2023.12.30 Ари Шандор

Odatették magukat

Matthew Perry játéka nagyon sokat tesz ahhoz, hogy a film igazán jó legyen. De igazából minden színészről elmondható, hogy hozza a figuráját. Kellemes délutáni mozi, van története, van romantika, van benne idióta pi(c)$a... mi kell még! Ha tetszik, akkor ne rontsd el azzal, hogy megnézed a második részt. Az egy rakás...

2018.12.06 mamiéstöti2

Elég jó kis vígjáték és valljuk be őszintén valamilyen szinten úttörőnek számít. Sok vicces jelenettel tűzdelve.

2017.10.23 Deku

Pusztulat volt ez a film, végtelenül bugyuta és sablonos volt a története. Bátran írhatom, hogy nem sűrűn láttam ehhez foghatót. Csak sajnos ez nem a jó értelemben véve kell venni.

2017.10.29 AngelCass

Kiváló szereposztás Matthew Perry otthonosan mozog a vígjátékokban, jót lehet derülni rajta mint szegény peches balféken. Jó ez a két világ összefonódása, mikor találkozik az alvilág(bérgyilkosék) és egy átlag ember világa teli van ellentétekkel és ez kiváló helyzet/jellem komikum forrás.

2023.08.27 stevepisti

Nagy kedvenc, abból a korszakból. amikor még Bruce Willis aktív volt, Matthew Perryvel megtalálták a közös hangot. Csetlő-botló, szerencsétlen fickó a macsó bérgyilkos ellen, jó poénokat szült. Szívesen újranézem időnként.

2018.01.09 MMcFly2015

A premier utáni évben még gyerek fejjel néztem meg... akkor ,,csak" Matthew Perry bohóckodása miatt tartottam szórakoztatónak ezt a filmet. Most 17 évre rá, sok újdonságot adott, és mégjobban felnyitotta a szemem, hogy ez egy kimagaslóan jó alkotás. ... Több

2020.07.18 uniterra Nézhetetlen

Rémes

A rendezőt Jonathan Lynnt jol el kene fenekelni, mondjuk 25 botutest ezert a pocsek rendezesert. Persze a forgatokonyviro is megkaphatna a magáét. Lapos unalmas, szinte fordulatmentes rendezes. Monologok, unalmas párbeszédek sora. Egy órát szenvedtem, majd elegem lett. S ez került 40 millióba? A filmgártás szégyene.

2018.03.31 Zsceeeka

Eléggé bugyuta maga az alapkoncepció és a film is, de valahogy mégis mindig megnézem, ha szembejön velem a tévében (ami ritka eset, mert nincs tv-előfizetésünk), valószínűleg a nosztalgia faktor az erős, de én szeretem.

2019.04.13 Attila G.

Valamiért sok, és mégis kevés; egyszerűen nehezen tudom újranézni

Számomra kissé furcsa ez a film. Moziban talán még tetszett, és a folytatása is. A szomszéd nője mindig zöldebb óta nagy Kevin Pollak rajongó vagyok, s eme filmben még örültem is neki (a 2. részben már kicsit furcsa volt). S ott van még legalább 2 cs... Teljes kritika

2017.07.19 moviewer

Egész jó film, de nem mondanám felejthetetlen élménynek. A színészek jók, a sztori érdekes, a csavarok is egész jól ki lettek találva. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2014.10.19 tamas84

Rengeteg nevetés, meglepetés és nevettető alakítás jellemzi ezt az egyébként szerintem már-már klasszikusnak számító vígjátékot. A történet önmagában is komikus, és amikor mindezt Matthew Perry és Bruce Wilis közvetítésével élhetjük át, akkor csak a ... Több

2016.11.23 Manfred

Moziban láttam még a filmet és nagyon kellemes kikapcsolódást nyújtott. Végig humoros, pörgős film, nagyon szórakoztatott és egy percig nem unatkoztam rajta.

2016.09.05 Nnoorraa

Egész jó kis film. Amellett hogy izgalmas nagyon jó , szórakoztató a humora is és végig történnek az események. Bruce Willis jól alakít benne, jó film!

2015.02.15 Mano35

Tetszett a film. Az akciójelenetek mellett igazi poénokkal teli, élvezhető, vicces film. Aki nem látta, nézze meg, érdemes.