Cake
Adriana Barraza
Felicity Huffman
Anna Kendrick
Jennifer Aniston

A fanyar, de vidám Claire Simmons krónikus fájdalmai miatt egy támogató csoportba jár. Az egyik női tag közelmúltban elkövetett öngyilkossága nagy hatással van rá. Miközben fényt derít Nina halálának körülményeire, megrendítő kapcsolat alakul ki közte, és az elhunyt nő férje között.… Több

Rendező: Daniel Barnz
Forgatókönyvíró: Patrick Tobin
Premier (HU): 2015.09.03.

2020.09.04 TomÁcs

Tetszett, hogy Jennifer Aniston bevállalta. Más mint amit megszoktunk tőle. Komolyabb és érzelmesebb darab és jól megugrotta a feladatokat. Még több ilyet tőle.

2016.10.15 erare

Furcsa film, mert egyrészről nagyon jó, másrészt viszont hiányos a története. Jennifer Anistonnal kapcsolatban hasonló élményem volt, mint Doktor Szöszivel az Úton című dráma kapcsán: egy korábban csakis vígjáték szinten létező színésznőből felszínre... Több

2017.07.02 indingo

Meglepően jó film volt annak ellenére, hogy a téma nem könnyen emészthető. Remekül ábrázolja, hogy egy betegség mennyire tönkre tudja tenni az embert és a körülöttünk levőket egyaránt.

2016.05.28 Berto49

Nagyon jó dráma egy tragikus balesetet átélt, a balesetben a kisfiát elvesztő depressziós, örökös fájdalmakkal küzdő nőről. Jennifer Aniston valami fergetegeset játszik. Anistonra már a „Családi üzelmek”-ben figyeltem fel, de ezzel a filmmel a kimondott kedvenceim közé került.

2017.11.18 Bazzzsi

Nem volt rossz a film, de úgy igazából semmiről sem szólt, ami újdonság lenne. Jennifer Aniston sokat dobott a filmen, mert egy ismeretlen színésznővel eladhatatlan lett volna.

Mindössze 2,9 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

A film költségvetése 7-10 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10

(2015. 09. 07.)
Csendes életigenlés
Daniel Barnz feltehetően egyetért azzal a sokak által vallott nézettel, hogy a boldogság nem egy állapot, hanem egy döntést. Ezt a döntést hozza meg a Boldogság bármi áronban a gyermekét elvesztő és komoly fájdalmakkal küzdő Claire (Jennifer Aniston) – a néző nagy-nagy örömére. Több

Értékelés: 5.5/10
(2015. 09. 08.)
Hurrá! Jennifer Aniston 46 évesen végre kibújt az örök Rachel-szerepből, és egy teljesen átlagos, balesetet szenvedett, fiát gyászoló nőt alakít – viszont az kár, hogy a Boldogság bármi áron ennél többet nem nyújt. Több