Élve eltemetve

Buried

2015.08.30 Mr. Zero

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

2017.03.24 georgri

Nem volt rossz film, de lehetett volna ennél izgalmasabb, fordulatosabb és kevésbé kiszámítható végű. Egyszer meg lehet nézni, de nem egy kiemelkedő film.

2015.11.09 gihera81

Már az első pár perc megvett kilóra és a film első harmadában valóban sikeresen építik fel az ideillő hangulatot. A film pedig rá tudja venni az embert, hogy végig elgondolkozzon azon is, mit tenne ő maga.

2016.09.22 kecsaa

A fülke című filmet idézte fel bennem az Élve eltemetve, hiszen mindkét alkotás egyetlen egy helyszínen játszódik. Szuper film, érdekes és izgalmas történettel és egy nem várt csavarral.

2017.01.08 des.tiny59

Teljesen csúcs szuper a film, minden mozzanata nagyon tetszik. Nagyszerű időtöltésként szolgált ez a film az egész család számára és szerintem bárkinek bejöhet ha vevő rá. Külön kiemelem, hogy eszement módon pörgős a története és tele van izgalommal ami miatt megszerettem.

2015.04.24 sullerb1022

Tetszett a film, kellemeset csalódtam benne. Kevésből is kihozták a legjobbat. Minimál díszlet, és egy karaktert remekül megformáló színész is elég volt ahhoz, hogy egy igazán jó filmet készítsenek.

2015.04.24 gaboca1981

Ez a film nem csak a szenvedésről szól, sokkal inkább kilátástalanságról és érzésekről, emberi kapcsolatokról és arról, hogy amikor az ember tényleg bajban van - sokszor nem számíthat senkire! Elgondolkodtató! Nekem tetszett!

2016.02.03 zsfarkas

Iszonyatosan gagyi, együgyű, mintha inkább horror paródia lenne, de a rosszabbik fajtából...Nem is tudom hogy bírtam végignézni...még csak nem is félelmetes vagy izgalmas...

2015.08.04 acey

Ha eddig nem voltál klausztrofóbiás, akkor a film után majd az leszel! Ez a film egy hihetetlen élményt nyújt, félelmetes és nyomasztó. Egyszerűen zseniális, hogy hogyan tudott a rendező ennyire minimális eszközökkel ennyire nagyot alkotni. A film vé... Több

2015.02.16 pilla92

Vele együtt izgultam, a film végére garantált h kikészülsz idegileg. Nagyon tetszett hogy ehhez hasonló filmet nem láttam még. Bár nem ilyen végre számítottam.

2015.01.24 Emil444

Kételkedve kezdtem el nézni, de ajánlották és igy kiváncsi voltam rá. A végére egész jó kis film áll össze, majdnem sirtam is egyszer talán azon, hogy már mennyire szenved szegény..Egyszer simán megnézhető és élvezhető is, dicséretes, hogy tényleg minimális eszközökkel iylen filmet tudott alkotni a rendező.

2018.08.16 ACE

Nagyon sok untató rész volt benne. Persze tudom, hogy ki kellett tölteni a 1.5 órát, de ez már kicsit túlzás volt... Nem tudtam beleélni magam, nagyon életszerűtlen volt az egész.

2019.04.26 Alex Dobos

Szuper film! 10/10 Negatív kommentelők! Attól, hogy ti nem tudjátok beleélni magatokat, ez még egy remek alkotás. Nézzetek inkább vígjátékot vagy mesét! De olyat írni, hogy nem izgalmas meg unalmas... Nem értem az embereket, komolyan...

2018.10.14 Greg Sieve

!!!!!Spoiler!!!!! Kevésbé megdömbentő mint amire számítottam. Ismerősöm úgy készített fel, hogy megfelelő idegzettel, hangulattal lehet ezt a filmet megnézni, különben lehúz. Hát abszolút nem, nem reális maga a túlélés. Sokkal hamarabb megfulladt v... Több