A sötét ötven árnyalata

Fifty Shades Darker

2017.05.11 miklosvaridori

Rég láttam már ennél pocsékabb filmet, még az első részét is felülmúlja negatív értelemben, annyira semmitmondó és érdektelen történet és hiteltelen karakterek.

2017.04.05 VK

Ez a rész még gyengébbre sikerült mint az első, ami szintén nem tetszett. Gagyi, gyenge sztori és a színészi alakítás is gyenge. Egyáltalán nem voltak benne izgalmas részek.

2017.02.25 Beuszi

Szerintem ez a film méltó folytatása A szürke ötven árnyalatának, sőt azt kell, hogy mondjam, nekem még jobban is tetszett, mint az elődje. Sokkal izgalmasabb és érdekfesztőbb volt.

2017.02.07 tilino

A szürke ötven árnyalata után sok reményt nem fűztem a filmhez, de egy esélyt adtam és jobban tetszett mint az eredeti része. A történetben több a fordulat és a mondanivaló, a karakterek változatlanok.

2017.02.18 johndoe83 Nézhetetlen

Ez egy rakás szar..Bocs ha valakinek beletapostam a lelkivilágába! De éppen olyan igénytelen, mint az első rész. Ne nézzétek, ha nem akartok elcseszni pár órát az életetekből!

2017.02.23 jozsagabri

Vegyes érzésekkel távoztam a moziból, mert egyrészt voltak humoros beszólások a film stílusa ellenére, ugyanakkor untatott is, mert az események nem haladnak. A film mintha csak egy helyben állna, ugyanazzal a problémakörrel foglalkozva, fordulatok nélkül.

2018.01.04 Dius0520

Az első rész számomra érthetetlenül rossz volt. Nem tudtam hova tenni, hogy ez most mi is akar lenni pontosan... de a 2. részt olyan jól megtöltötték tartalommal és történekkel, hogy kitisztult számomra az első rész története is. Ez a rész értelmet adott a trilógiának és így már izgatottan várom a 3. részt is.

2017.05.01 Mia1982

Jó volt, tetszett, bár nem újranézős. Élveztem minden percét, a férfi főszereplő igencsak jóképű legény :)

2017.04.27 erika23veres

Nem olvastam a könyvet. Az első rész tetszett, viszont ez véleményem szerint sokkal laposabbra sikeredett.

2018.10.12 Bendegúz

Nekem egyáltallán nem tetszett! Nem hittem, hogy lehet rosszabb mint az első rész, de tévedtem. Amint lett volna egy kis konfliktus, ami menthette volna a filmet, 2 pillanat alatt megoldódott. Az első filmet a zene mentette meg, amennyire meg lehetett, de sajnos ebben még azok sem hozzák a várhatót.

2017.11.21 Jessi:)

Mind a három részt elolvastam könyvbe, így hát izgatottan vártam ezt a részt, mivel a könyv nekem tetszett. Számomra a film is értékelhető, bár egyértelműen a könyvben jobban kibontakozott a sztori, de a végén a fordulat még sokat rejt. Várom a kövi részt :)

2017.04.23 Elena

Nekem mind a két rész tetszett, várom a harmadik részét is! A színészek jól játszották szerintem,hiába ócsárolják a filmet mégis busás pénz jött be belőle, és még a 2.rész DVD-je nem is került forgalomba.

2017.07.13 Almafa

Pont ugyan olyan, mint az első rész.Kicsit semmilyen,nem is igazan az a perverz kategória amiről szólnia kéne. Többet ért volna,ha egy rendes romantikus filmet csinálnak belőle.Mint megpróbálni beadni ezt a perverz vagyok de hódítani akarok,és szerel... Több