Focus: A látszat csal

Focus

2022.08.20 Filmimado

Egyébként részben jó, de néha kicsit unalmas, és az elején elég lassan indul be a történet. Viszont el kell mondanom, hogy vannak benne izgalmas pillanatok, amelyek néha feszültséget keltenek a nézőben, de sajnos ezek is csak néhány percig tartanak. Nem egy rossz film, de vannak némi cselekménybeli hiányosságai.

2017.09.13 Deku

Ennél a filmnél nagyon nagy bajban voltam, mert egyrészről tetszett a történet másrészt viszont több unalmas pillanat is feltűnt benne ráadásul a színészek lehettek volna jobbak is. Elmegy kategória.

2017.07.23 Orosz István

Nagyon jó film tele izgalmakkal, kicsit ill nagyon hasonlít a szemfényvesztők című filmre de ez nem baj ebben a műfajban nahyon is megállja a helyét, én mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018.07.24 dailyfilmsan

Nem nyújt maradandót ez a film sajnos. Nagyon középszerűre sikeredett. Adott egy szexi csaj, egy svindlis banda és egy bandavezér. Nem is kell gondolkodni ki lehet találnikét perc alatt mi lesz a filmben. Nincsenek csavarok benne, nem nyújt semmi új,... Több

2021.01.08 Nk

Szeretem a nagy svindlikről szóló filmeket, persze, csak ha nem olyan elszálltak, mint a Szemfényvesztők esetében. Ezt megkaptam, méghozzá elég szép csomagolásban.

2015.05.20 hsanya182

Összességében egy remek, színes képvilágú, jó szinészi teljesítményű, nagy dumás és romantikus szállal megfűszerezett fordulatos tolvajfilm :D :D Figyelemsen kell követni az eseményeket és fel kell készülni bármi megtörténhet. Az eleje jól indul, ma... Több

2021.01.10 sptt

Élvezhető, de nem kiemelkedő akció-vígjáték. Margot Robbie egészen szuper, és nemcsak a külső adottságaira gondolok, hanem a korábbi filmjeiben látható színészi tehetségére is. A film elején meg voltam győződve arról, hogy egy Ocean's 11 szintű remek... Több

2018.07.10 Norbi

Trükkös film, ami már a címéből várható volt. Tetszetős volt, jó kis jelenetekkel ( pl:amikor tömegsen loptak lelassítva ) , Will Smith pedig kedvenc. A két főszereplő munkája hiteles volt, és működött köztük a kémia. A végén a csavar nagyon ott vo... Több

2016.10.14 lolita13

őszintén egy sokal jobb filmre számitottam és kicsit cslódás lett de a főszereplőt imádom.

2021.11.29 Recensor

Látványos, de közepes

Vannak filmek, melyeket csak nüansznyi apróságok választanak el az átütő sikertől és népszerűségtől, ám ez a bizonyos valami hiányzik belőlük, és így a középszerűségben maradnak. Sajnos ilyen film a Focus is, Will Smith és Margot Robbie 2015-ös akcióvígjátéka. A script nincs kellőképpen kidolgozva, a sztori tele van túlzásokkal, hiteltelenségekkel (mint mikor egy bizonyos számot sugallnak egy illetőnek és az megragad a jóemberben), csökkentve a film élvezhetőségét. Gyengécske kísérlet, amolyan kihagyott lehetőség tehát. De megjegyzem: Robbie kisasszony észvesztő, így miatta legalább egyszer megnézhető. Értékelésem: 60%.

2015.06.19 Milanman

A film első kb. fél órája remek, aztán a stadionjelenetet követően, mintha egy teljesen más film kezdődne. Lassú, szétesett szerkezet, rétestésztára nyújtott, unalmas cselekménnyel és totál blőd fordulatokkal. Kár érte,mert ahogy kezdődött, az többet ígért.

2017.01.15 Gigi

Kifejezetten szeretem az ilyen típusú filmeket. Bár volt, hogy éreztem benne egy kis akadást, de ennek ellenére jól felépített sztori, és nem unalmas a cselekmény sem.

2016.08.04 VFTS

Már az alapötlet is tetszett és jó színészeket is találtak a filmhez. Erre a filmre egyáltalán nem igaz, hogy kiszámítható. Fordulatokból és humorból nincs hiány. Mindenképp érdemes megnézni.

2016.02.09 Nathan03

Egy teljesen átlagos film a számomra semmi eget rengető nagy történetet sem színészi alakítást nem láttam a filmben. Egyszer megnézi az ember és ennyi semmi több.