Fogságban

Prisoners

2015.05.18 a.edit63

Jó a történet, a színészek játéka tökéletes. Ennek a filmnek egyetlen negatívumát éreztem, mégpedig, hogy nagyon hosszú. Nem tudom olykor miért húznak valamit benne, de összességében megérte végigülni.

2015.07.14 prongs2001

Nagy örömömre szolgált ezt a filmet megtekinteni, hisz ritka ma az olyan film, ami ennyire szórakoztató és nem egy üres héj. Különösen tetszett és hát bármikor újranézős.

2015.07.31 fagitta

A 2013 -as év egyik legjobb krimije, a feszültség kézzel tapintható, nagyon jók a színészek. A történet izgalmas és váratlan fordulatokkal teki. Nincsenek felesleges klisék.

2015.06.16 cunci

Nagyon jó film, amikor elkezdtem nézni azt hittem egy átlagos film lesz. Kb a 30. percben volt egy elméletem, hogy ki rabolta el őket. Az 50.ben már egy másik, az 55.ben megint egy másik elméletem volt, tehát nagyon figyelemfelkeltő és gondolkodtató volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Fogságban a 2013-mas év legjobb misztikus thrillere, lélektani drámája. A történet remekül kigondolt, a kivitelezés pedig pazar. Engem magával ragadott a film és nagyon sok gondolat megfogant bennem. Belegondolni is nehéz, mit tennék hasonló helyzetben.

2016.04.11 BallEr

Azt hiszem ez a film nagyon kidolgozatlan lett. Maga az alap ötlet egész vonzó volt ámde a megvalósítás közelébe sem ért annak, amitől jóvá vált volna a film. Nem igazán nyerte el a tetszésemet.

2017.03.24 georgri

A Fogságban egy nagyon durva lélektani thriller, amit lélegzetvétel nélkül néztem végig. Dermesztő a hangulata és teljesen magába szippant, rettegésben tart.

2016.12.30 Potoczkie

Komoly és nehezen eldönthető, megválaszolható kérdésekez feszeget a Fogságban. Vajon meddig menne el egy apa a gyerekéért? Mit tehet meg? Én teljesen a hatása alá kerültem, feszülten néztem végig annakidején a moziban.

2015.05.23 inemeth

Nagyon érdekfeszítő, izgalmas és megrendítő film, a hatása alól nagyon nehéz kikerülni. Abszolút beleéli magát a néző a karakterek helyzetébe, erősen hat az érzelmeinkre.

2015.08.20 Filmzabáló

Hugh Jackman élete alakításával megspékelve Denis Villeneuve rendező vászonra rittyentette a 2014-es év egyik legsúlyosabb élményét. Az embert próbáló játékidő ellenére végig leköti a figyelmet a nagyszerű atmoszférájával és témájával.

2017.11.17 baalint

Jó kis krimi, átlagos színészekkel. A filmben végig jól kelti a rendező a feszültséget, aztán a végén jön a "csattanó". Tipikus amerikai film,de azért érdemes megnézni

2017.03.21 Péter

A Fogságban egy nagyon komoly hangvételi lélektani dráma és thriller, amely szó szerint a képernyőhöz szögezi a nézőjét. Borzasztóan izgalmas, nagy meglepetéseket tartogat.

2017.01.17 Katkatt

Nagyon jó kis film, bár a közepétől összerakhatóak a dolgok. A végével azért vannak gondok, nem szeretem, ha ilyen szinten bizonytalanságban hagyják a kedves nézőt.

2016.05.07 anita9215

Sokaknak bejött ez a film azonban nálam teljesen más érzést váltott ki. Mivel kicsit sem kedveltem egy percig se. Szerintem a karakterek megoldása félelmetesen gyenge lett és többet ki lehetett volna hozni ebből.