G.I. Joe: Megtorlás

G.I. Joe: Retaliation

2022.11.18 m.kaladze

Ebben a filmben Bruce Willis John McClane-essebb volt abban a pár percben, amikor akciós volt a film, mint a Die Hard 5-ben. :-D Emígy meg ki ne akarna olyan konyhát, mint ami neki van, biztos nem jönne semmi betörő. :-DDD

2019.04.28 Thibo84

Hiába Willis és The Rock szerepeltetése, még az sem mentette meg a filmet. Míg az első részben a jelenetek között volt átmenet, addig itt össze-vissza voltak, nem volt átmenet, teljes a fejetlenség. Channing Tatum karakterének a kiírása is rossz döntés volt a készítők részéről.

2015.10.11 kabel

Az év legrosszabb akciófilmje. A lyukas és üres karakterek valamint a gyermeteg sztori mellett az ilyen filmben legalább egy látványos akciójelenetet várunk. Egészen a végéig...Sőt utánna is, mert ilyen jelenetet nem kaptunk. Messze el kell kerülne ezt a borzalmas semmitmondó, és fölösleges filmet.

2018.08.08 Norbert93

Az előzetes alapján egy tökös folytatás lett felvezetve, ehelyett egy végtelenül gagyi, jellegtelen és üres időpocséklás került elém.

2019.03.31 Csillagpor

Az előzeteseket elnézve már nagyon vártuk, de sajnos óriásit kellett csalódnunk benne. A színészekkel még annyira nem is lett volna baj, de az a jellegtelen, sehová se eljutó történet... szörnyű. Még az akciójelenetek se voltak megfelelően felépítve, hogy legalább a látvány megpróbálja elvinni a hátán a filmet...

2015.05.12 adibandii

Dwayne Johnson nagy példakép számomra.A pankrátorban most sem csalódtam.Megcselekszi amit elvárnak tőle,és én ezt vártam.Sajnálom,hogy Channing Tatumnak kevés szerep jutott,de azért imádtam a filmet.

2015.02.01 J.Fatime

Nekem tetszett,de csak mert jó színészek vannak a filmben,persze az első itt is jobb :)

2015.03.29 Helgus

Én nem is értem mi van mostanában Hollywoodban... mindent meg akarnak változtatni és újra akarnak írni. Van ami egész jól sikerül, de ez nem a G.I. Joe... Az első rész fergeteges volt. Izgalmas, összetett és van benne meglepetés... kicsi, de az akció... Több

2015.08.29 nagynesze

Gyönge film. Megint a folytatás/reboot/remake kategória..., amiből elegünk van és ráadásul most még az alap, átlagos szintet sem hozta a G. I. Joe. Az első filmhez képest fele olyan jó.

2015.06.04 juliS

Oké, látom, a koncepció megint az volt, hogy csináljunk hatalmas nagy, látványos CGI tüzeket, puffogtatásokat, és a jónép majd biztos örülni fog neki. Az a röhej, hogy amúgy a nagy látványos filmeknek nem kell szükségképpen ostobának és tartalmatlann... Több

2019.11.18 freeman

király film

2015.01.11 papaja

Nem volt hatalmas filmtörténeti alkotás, de én a magam részéről élveztem. Egy kikapcsolós, pörgős akciófilm, amit az ember akkor néz meg, ha kicsit el akar távolodni a világtól. Erre a célra tökéletesen megfelel.

2015.01.28 PNemeth

Rettenetes film, az első színvonala alatt méterekkel, hihetetlen unalmas, nézhetetlen.

2015.01.26 Majesticdia

Rettenetes film volt, össze volt rakva technikailag, de ennyi nem ajánlom senkinek.